השקמה 2, אזור
03-5611902
בן שמואל | משרד רואי חשבון בתל אביב | רואה חשבון תל אביב
מדוע חשבות שכר חיצונית עדיפה על זו המתבצעת בתוך הארגון?

מדוע חשבות שכר חיצונית עדיפה על זו המתבצעת בתוך הארגון?

מדוע חשבות שכר חיצונית עדיפה על זו המתבצעת בתוך הארגון?אם גם אתם עומדים בראשו של עסק ומעסיקים עובדים, גם אתם יודעים כי הם לא עובדים בחינם. בסופו של כל חודש, אתם שמחים ומאושרים לתגמל אותם כספית על העבודה הנפלאה שהם ביצעו עבורכם. כידוע, הכנת תלוש שכר דורשת בידע, מקצועיות ויסודיות, תוך התחשבות בתנאי העסקה, תנאים סוציאלים, הפרשות לביטוח לאומי וכיוצא בזה. 

בעוד שישנם עסקים שבוחרים להעסיק בתוך הארגון חשבי שכר, גם ישנם אלו שבוחרים בחשבות שכר חיצונית, ובצדק. עבודה אל מול משרד חיצוני שמבצע בעבורכם את חישוב השכר, מבססת בעבורכם מניפה רחבה של יתרונות בולטים. 

חשבות שכר חיצונית אל מול חשב בארגון – מה ההבדלים?

לא במקרה המון ארגונים בוחרים להפקיד את מלאכת חשבות השכר אצל משרד חיצוני. לפניכם, מספר יתרונות בולטים שכדאי שגם אתם תכירו:

  • ראשית, בעת שאתם עובדים עם משרד חיצוני כמו שלנו, הרי שמדובר על שירות שאתם צורכים מדי חודש. במילים פשוטות, הרי שאתם לא צריכים להעסיק עובד נוסף שתצטרכו להפיק בעבורו תלוש. עם שירות כמו שאנו מציעים, אין סיבה שתצטרכו להעסיק חשב שכר במשרה מלאה. ישנו פוטנציאל ממשי לחיסכון כספי אדיר, וזוהי אחת הסיבות שהמון ארגונים בוחרים בנו.
  • שנית, אתם יכולים לשלול את החשש מאינטרסים פנימיים. אין כל כוונה לייחס לעובדים שלכם תכונות שאינן מוסריות, אך היו מקרים מעולם. לא אחת, עלו לכותרות ידיעות על חשבי שכר שעיגלו מעט פינות לחבריהם העובדים (הגדלת היקף השעות, סימון נוכחות בעת שהם שהו בחופשה וכיוצא בזה). משרד חיצוני כמו שלנו המספק לכם שירות של חשבות שכר, מתחייב על שקיפות ועל עבודה ישרה בלבד.
  • והדבר האחרון: המענה המקצועי. המשרד שלנו מומחה בחשבות שכר חיצונית, והעבודה שלנו נעשית על ידי מספר חשבים מנוסים ומיומנים. במשרדים לעומת זאת, ישנו חשב אחד שצריך לבצע את העבודה לבדו. חשב שעובד לבדו המון פעמים קורס תחת העומס ולוחות הזמנים, מה שגם גורר לא אחת טעויות ואי דיוקים בהפקת התלושים.
  • מקצועיות : בשנים האחרונות עובדים גילו את העובדה שהם יכולים לתבוע את המעבידים וכמעט תמיד לזכות. התביעות נעות מאלפי שקלים בודדים ועד מאות אלפי שקלים. נוסף לאלו בשנתיים האחרונות החל גם משרד הכלכלה לשלוח בדיקות לעסקים לגבי תשלומי השכר. בין היתר הוא בודק את מועד התשלום של השכר את מועדי תשלום ההפרשות הפנסיוניות, את נכונות חישובי הסכומים ועוד.
    בכל מקרה בו יש טעות בתשלום או שהסכומים אינם מועברים במועד סופג המעסיק קנסות בגובה של עשרות ומאות אלפי שקלים. כדי להמנע מכל התביעות והדרישות הללו וכדי לצמצם חשיפות מומלץ לעבור לחשבות שכר חיצונית. ללשכת שכר חיצונית שתחשב את המשכורות עבורכם ברמה מקצועית. 

אז איך מתבצעת חשבות השכר?

מאחר ואנחנו משרד חיצוני שמבצע את חשבות השכר לכם ולעובדים שלכם, אנו זקוקים לשיתוף פעולה מלא אתכם. האחריות שלכם היא לספק לנו את הסכמי העבודה של כל עובד ופירוט השעות. מכאן והלאה? אנחנו נבצע את החשבות בסטנדרט המקצועי ביותר! כידוע, תלוש שכר אינו כולל אך ורק את השורה התחתונה – המשכורת החודשית, אלא גם תנאים סוציאלים שונים (שהם חשובים לא פחות). עם כל שינוי בתנאי העסקה, לרבות סוג ההעסקה (גלובלי/שעתי), היקף המשרה וכיוצא בזה, יש ליידע אותנו. 

חשבות שכר חיצונית – מה עליכם לבדוק?

אז איך בוחרים משרד שמציע חישוב שכר חיצוני? שימו לב לפרמטרים הבאים:

  • מקצועיות: מדובר על הדבר הבסיסי ביותר, אך גם זה שצריך להבטיח בראש ובראשונה. משרדנו מפיק תלושי שכר, כאשר הצוות שלנו מכיר לעומק את החוקים הרלוונטים ואת דיני העבודה השונים. אנו מאמינים ביסודיות ובהענקת תשומת לב לכל פרט בהסכם העבודה שיש לכל עובד. כאלו האחראים על סוגיית חשבות השכר לעסק שלכם, אנו צריכים להפגין בקיאות בשלל נושאים: ביטוח לאומי, מס הכנסה, תנאים סוציאלים וכיוצא בזה. 
  • עמידה בזמנים: הדבר האחרון שתרצו הוא לאחר במתן המשכורות לעובדים. האחריות? שלנו! אנו מתחייבים על עמידה בזמנים, וביצוע חשבות השכר בהתאם למה שסוכם מולכם.
  • זמינות: העובדה כי אנחנו משרד חיצוני שמבצע בעבורכם את חשבות השכר, לא אומרת כי אנו עתידים לשוחח רק פעם בחודש. אנו זמינים לכם ולעובדים שלכם דרך קבע עם מענה על שאלות, התייעצויות ובירורים אודות התלוש.
צרו קשר עימנו
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם:

לקוחות יקרים,

לנוחיותכם, אתם מוזמנים להוריד את האפליקציה שלנו מחנות האפליקציות.

לחצו על הסוג המכשיר שלכם: