השקמה 2, אזור
03-5611902
בן שמואל | משרד רואי חשבון בתל אביב | רואה חשבון תל אביב
מתי תצטרכו שירות של רואה חשבון מיסוי בינלאומי?

מתי תצטרכו שירות של רואה חשבון מיסוי בינלאומי?

גם העצמאיים וגם השכירים במדינת ישראל, מלינים כי כל הנושא של המיסוי, אינו די בהיר. זו אחת הסיבות שיותר ויותר עסקים, בוחרים להפקיד את מלאכת ניהול החשבונות, לרבות ההוצאות והכנסות, במשרד של רואי חשבון. לצד שיטת המיסוי הישראלית שיכולה להיות מעט סבוכה ליישום (גם אם היא קלה להבנה), גם ישנו עולם שלם של מיסוי בינלאומי.

כידוע, כל מדינה נצמדת לשיטה שונה ויוצרת סיווג שונה באשר למדרגות המס. אם גם אתם צריכים לשלם מיסים במדינות זרות, חברו גם אתם אל רואה חשבון מיסוי בינלאומי. הפירמה שלנו מציעה שירות נרחב ללקוחות רבים מהארץ ומהעולם, לרבות ארצות הברית, רוסיה, גרמניה וצרפת. לא צריך לחדש כי עבירות מס נחשבות לעבירות חמורות הגוררות ענישה כבדה. אל תהמרו על טיב עבודתכם, והבטיחו גם אתם עבודה חוקית בסיוע של רואה חשבון מיסוי בינלאומי.

רואה חשבון מיסוי בינלאומי בעבור אזרחי ארצות הברית

אחת הבעיות הגדולות ביותר בכל הקשור למיסוי, היא חוסר הידע של אזרחים תמימים באשר לחוקים החלים עליהם. בעוד עובדים שכירים שקטים למדי בעקבות הניהול השוטף המתבצע בעבורם, עצמאיים וחברות נדרשים לדאוג לכל מעטפת השירות הרלוונטית על מנת לפעול כחוק בכל הקשור למיסוי. הדוגמה הקלאסית: אזרחים של ארצות הברית של אמריקה. על פי חוקי המס המקומיים בארה"ב, כל אזרח נדרש לדווח על הכנסותיו, גם אם מקורן מחוץ לאמריקה.

רואה חשבון מיסוי בינלאומי יכול לסייע גם במקרים האלו עבור אזרחי ארצות הברית, שפעילותם הכלכלית מתרחשת גם כאן, בישראל. שמירה על חוקי המס ותשלומי המס הנדרשים על פי חוק, מונעים לחצים מיותרים וסנקציות חריפות.

ידוע כי כל אזרח ארה"ב או בעל גרין קארד, גם אם אינו מתגורר בארה"ב או אינו חייב בתשלום מס בארה"ב, חייב בהגשת דוח מס אמריקאי.

ישנה חובת הגשת דוח מס ואי עמידה בדרישה זו מהווה עבירה על החוק.

איך ממלאים את טופס 1040? מה הטופס כולל?

הגשת דוחות מס אמריקאים היא תהליך לא פשוט אשר רואה חשבון למיסוי בינלאומי יכול לסייע גם בהכנת דוחות אלו .

כשמתבצעת עבירה מבלי שאתם כלל מודעים לה

כשחושבים על עבירות מס, המון פעמים ישנה נטייה לדמיין כנופיה שפועלת במניפולציה מתוכננת. בפועל, לא מעט עבירות מס מתבצעות בתום, על ידי אנשים שלא מודעים כלל לחובות שלהם (וכן, גם לזכויות שלהם). רואה חשבון מיסוי בינלאומי יכול לבדוק את פעילותכם ולהבטיח כי היא תקינה. כידוע, לא אחת הרשויות עוקבות אחר פעילויות של עסקים קטנים וגדולים, במטרה לאשר או לשלול תנועות חשודות.

לא אחת, אותן תנועות חשודות המעוררות את תשומת לבן של הרשויות, מקורן בהיכרות חלקית בלבד עם שיטת המיסוי המקומית. חסכו מעצמכם את עוגמת הנפש, את החקירות ואת הקנסות הכספיים. מיסוי בינלאומי דורש מכם להפגין ידע ובקיאות, כך שלא תמיד פשוט לעקוב אחר כל הזכויות והחובות. עם רואה חשבון מיסוי בינלאומי, דווקא כן.

חשוב להבין: חוקי המס המקומיים אינם דומים לחוקים בינלאומיים

מס הכנסה הוא מס מוכר במדינות רבות, ככל הנראה גם במדינות שבהן אתם פועלים. עם זאת, חשוב להבין כי כל מדינה דורשת מאזרחיה לשלם אחוזי מס שונים, תוך שכל אזרח (עצמאי/ עסק), משויכים למדרגת מס שונה. העלמת מס נחשבת לעבירה חמורה גם בישראל וגם מחוצה לה, גם בעת שהעבירה מתבצעת בתום ולא מתוך רצון לגזול מהמדינה את הכספים המגיעים לה. כל עוד הפעילות שלכם חוצה את גבולות ישראל, או לחלופין במידה ואתם זקוקים לייעוץ מס ישראלי מאחר והפעילות שלכם בישראל, רואה חשבון מיסוי בינלאומי הוא הכתובת.

הפקת דו"חות עבור יזמים ועסקים ישראלים בחו"ל

ממש כמו בישראל, גם בעת שאתם פועלים בחו"ל עליכם להפיק דו"חות המשקפים את ההכנסות וההוצאות שלכם. הפקת דו"ח שכזו אינה פשוטה לעסקים ישראלים שפועלים בישראל, ועל אחת כמה וכמה בעת שנדרשת היכרות מעמיקה עם חוקי המס המקומיים במדינות בהן אתם פועלים. נוכל לסייע לכם גם בהפקת דו"חות ובייעוץ מס הרלוונטי למדינות רבות ברחבי העולם.

צרו קשר עימנו
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם:

לקוחות יקרים,

לנוחיותכם, אתם מוזמנים להוריד את האפליקציה שלנו מחנות האפליקציות.

לחצו על הסוג המכשיר שלכם: