cpa in israel

רואה חשבון בתל אביב
בן-שמואל

קבוצת “בן-שמואל רואי חשבון” הינה ממשרדי רואי החשבון המובילים בישראל ונמנית על רשת DAXIN GLOBAL – רשת רואי חשבון עולמית שבסיסה בסין. פירמת בן שמואל – רואה חשבון בתל אביב הפועלת משנת 1993 בתחומי היעוץ, מיסוי, חשבונאות וניהול כספים. משרד רואי חשבון בתל אביב, הכולל מומחי מיסוי יוצאי רשויות המס, רואי חשבון וכלכלנים בעלי ניסיון של שנים רבות.

מטרתנו: השגת ערך ותוצאות אמיתיות עבור לקוחותינו.

מה משמעות המילה "רואה חשבון" בשבילכם?

האם מישהו שמגיש דוחות למס הכנסה? או אולי אחד שתפקידו לעשות לכם סדר בניירת? בבן – שמואל אנו מעניקים הרבה יותר: השירות שלנו כולל חשיבה, יצירתיות, רעיונות לקידום העסק ומקצוענות. נעניק מעטפת שירותים לעסק שלך.

שי בן שמואל

מנכ”ל ובעלים

בן שמואל | משרד רואי חשבון בתל אביב | רואה חשבון תל אביב
בן שמואל | משרד רואי חשבון בתל אביב | רואה חשבון תל אביב
נעים להכיר,

בן – שמואל

“קבוצת בן שמואל רואי חשבון” מספקת שירותי מיסוי, ייעוץ , חשבונאות, פתרונות מימון בקורת פנים, ניהול וליווי עסקאות.

השירותים ניתנים לתאגידים ויחידים בארץ ובחו”ל, חברות ציבוריות, משרדי ממשלה, רשויות מקומיות, עמותות ועוד.

הייחודיות שלנו מתבטאת בחשיבה יצירתית, מקצוענות חסרת פשרות, יחס אישי ומתן מעטפת שירותים לקידום עסקי הלקוח.

פירמת בן-שמואל רואי חשבון הוקמה בשנת 1993 ומונה עשרות רואי חשבון, יועצי מס וכלכלנים.

הפירמה מדורגת בעשיריה הרביעית של משרדי רואי החשבון הגדולים בארץ, דבר המקנה ללקוחותיה כלים של פירמה גדולה עם יחס אישי. הפירמה פועלת כ One Stop Shop ו”עוטפת” את הלקוח במגוון שירותים הנדרשים לגוף עסקי. בין לקוחותינו לקוחות מהארץ ומחו”ל, חברות עם היקפי פעילות של מאות מיליוני ₪ מחד ונישומים יחידים מאידך.

הניסיון שלנו, הרווח שלכם

במהלך למעלה מ 20 שנה טיפלנו באלפי גופים עסקיים מסוגים וגדלים שונים: חברות בצמרת עולם העסקים הישראלי, חברות הנסחרות בבורסה, רשויות מקומיות ומפלגות כמו גם עצמאים ויחידים. הפירמה מספקת שירותים למגוון רחב של לקוחות מכלל ענפי המשק: שוק ההון, תעשייה, נדל”ן, מסחר ושירותים, מוסדות פיננסיים, היי טק, מלונאות, טכנולוגיות, מדיה ותקשורת, רפואה, תשתיות ועוד.

בן שמואל | משרד רואי חשבון בתל אביב | רואה חשבון תל אביב

רואי חשבון בתל אביב

אנחנו יודעים שכל חברה, קטנה, גדולה או בינונית, חייבת שירות ראיית חשבון מקצועית כדי להתנהל באופן מסודר. במשרד רואי חשבון בן שמואל מלווים עסקים מכל הסוגים ומעניק שירותי משרד רו”ח נרחבים.

בין שירותי המשרד תכלו למצוא: ייעוץ מס, פתיחת עסק חדש, פתיחת עוסק פטור, עוסק מורשה או חברה, בע”מ, התנהלות מול מס הכנסה, ביצוע הצהרת הון, ייצוג מול רשויות המס, החזרי מס, שירותי הנהלת חשבונות ועוד. ניתן לסכם זאת ב”כל מה שהעסק שלך צריך”.

אנחנו ב”קבוצת בן-שמואל” מאמינים שרואה החשבון המטפל בעסק שלך חייב להיות עם בעל העסק בתקשורת מעולה, ומהסיבה הזו משרדנו מקפיד על כך הן עם לקוחות המשרד והן עם הגופים הרלוונטיים כמו משרדי הממשלה, רשויות המס וכדומה. משרדנו תמיד מעניק את הפתרונות המתאימים ביותר לצרכיך, כך שאתה תוכל להרגיש שהעסק שלך נמצא בידיים טובות.

אתם חלק מקבוצה גדולה

משרד בן-שמואל נמנה על רשת בינלאומית של רואי חשבון DAXIN GLOBAL אשר בסיסה בסין. כחלק מתאגיד DAXIN GLOBAL, ביכולתנו להעניק מעטפת כוללת של שירותים פיננסים חובקי עולם לכלל לקוחותינו. רשת DXG מונה אלפי עובדים ועשרות שותפויות בינלאומיות ומדורגת ברשימה הפותחת בדירוג משרדי רואי חשבון בסין.

מאמרים מקצועיים

משרד רואה חשבון בתל אביב

ארבע דרכים לבחור רואה חשבון

מה הופך רואה חשבון כזה או אחר לטוב יותר? הניסיון? האם החיבור האישי ותחושת האמון? האם סוגי שירותים כאלה או אחרים שמסופקים על ידו? האם גם וגם וגם?

אין בעל עסק שתהיות שכאלו לא עוברות במוחו הלוך ושוב. 

אך לרואה החשבון שלכם יש מספר תכונות חשובות שאמורות להיות בו, כך שאין להתבסס רק על יכולת אחת. על כן חיפוש רואה חשבון מומלץ מתבסס על תחושת ביטחון ועל היכולת לקבל את מלוא השירותים הדרושים כמו: תכנון מס, ליווי פיננסי, קבלת דוח מעקב רבעוני ועוד.

ההמלצות לבחירת רואה חשבון:

אמא מכירה רואה חשבון אלוף שהוא הבן של גיסתו של דוד מהשיפוצים? נהדר. בדקו האם קיים לו אתר פעיל ומקצועי המכיל את כלל המידע והשירותים להם אתם זקוקים. כל המלצה על רואה חשבון תל אביב שתבדקו בעצמכם לפני יצירת הקשר תפיק פרטים קטנים שאומרים המון.
רואה חשבון טוב הוא רואה חשבון מנוסה, שמכיר גם את העבר החוקתי בתחומי המיסוי, הפיננסיים, שוק ההון וכו’ ובעקבותיהם מודע גם לכל הרפורמות והעדכונים, התקנות החדשות וידע שיסייע לכם לקבל את מבוקשכם מתוך יחסי אמון והכרה באיכות עבודתו של אותו רואה חשבון.
רואה החשבון יכול להיות מקצועי ביותר, אך כל עוד הוא איננו איש שירות מסור ואיכותי, אתם עלולים לחוש באי נוחות מולו ואף להביע פקפוק בפעולותיו. על כן, מומלץ לגשת לרואה חשבון שאתם חשים בנוח לשוחח אתו על התלבטויות או מהלכים שאתם מתכננים, אדם שמגיש לכם מידע שקוף ומהימן מתוך רצון לשרת אתכם נאמנה ולהפיק עבורכם את המיטב.

סביר כי משרד רואי חשבון ותיק ידע לתת ולשמור עליכם יותר מאשר משרד צעיר שזה לא מכבר פתח את שעריו.

זקוקים לשירותיו של רואה חשבון? רואה חשבון בתל אביב בן-שמואל, הוא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לתיאום פגישה ולמידע נוסף על שירותי המשרד

מה הופך רואה חשבון כזה או אחר לטוב יותר?

האם הניסיון? החיבור האישי ותחושת האמון? האם סוגי שירותים כאלה או אחרים שמסופקים על ידו? האם גם וגם וגם?

אין בעל עסק שתהיות שכאלו לא עוברות במוחו הלוך ושוב. אך לרואה החשבון שלכם יש מספר תכונות חשובות שאמורות להיות בו, כך שאין להתבסס רק על יכולת אחת. על כן חיפוש רואה חשבון מומלץ מתבסס על תחושת ביטחון ועל היכולת לקבל את מלוא השירותים הדרושים כמו: תכנון מס, ליווי פיננסי, קבלת דוח מעקב רבעוני ועוד.

בן שמואל | משרד רואי חשבון בתל אביב | רואה חשבון תל אביב | רואה חשבון בתל אביב
לא רואים שקל מהעסק? הכירו את שיטת הייעוץ שתפתור את הבעיה
רבים טועים וממהרים לקחת יועץ עסקי לצורך הגדלת רווחים ותכנון תזרים מזומנים יעיל. אך למעשה קיים הבדל רב בין הסתייעות בייעוץ עסקי, לבין זו המכונה ייעוץ פיננסי לחברות – מסגרת הייעוץ שתציל אתכם ממשברים או גירעונות, תחזה מהלכים כלכליים ותייצר עבורכם חוסן כלכלי ורווחים אישיים.
ייעוץ פיננסי, ייעוץ עסקי... מה בכלל ההבדל?

בעוד שייעוץ עסקי הוא שם כולל לתחומי ייעוץ רבים (ייעוץ אסטרטגי, ארגוני, כלכלי, מכירתי ועוד), הייעוץ הפיננסי נועד אך ורק לצורך ייצור של הגדלת שורת הרווח במסגרת ההכנסות וההוצאות השוטפות של העסק. היועץ העסקי יכול אמנם לנתח עבורכם מהלכים כלכליים כאלו ואחרים, אך לא תמיד מדובר בהתמחותו המקצועית ולרוב הוא בעל כובעים נוספים, כך שאין הוא מתאים לעסקים הזקוקים להכוונה כלכלית, ניהול תזרים מזומנים וצפי הכנסות תקופתי, הנוגעים לפן הכלכלי בלבד.

יועץ פיננסי הוא זה שידריך אותך כיצד להגדיל את רווחיך. הוא זה שישב וינהל משא ומתן מול הבנקים בניסיון להשיג פתרונות כלכליים אובים יותר. היועץ הפיננסי הוא זה שינתח עבורך פרויקטים ויקבע כדאיות וסדרי עדיפויות והוא זה שישיג עבורך מימון זול ובתנאים טובים.

אני רוצה להיעזר ביועץ פיננסי מעולה. מה לעשות?

גם אם אתם פנתרי שיווק, אנשי שירות מעולים ותותחי מכירות, אין הדבר מבטיח לכם רווחה כלכלית. מומלץ לפנות לרואה חשבון מקצועי המציע שירותי ייעוץ כלכלי לחברות. רואה החשבון מתמצא בכל הסוגיות הכלכליות ויכול להעריך עבורכם את שווי החברה, יחידות רווח והפסד, לנהל מולכם את צפי ההכנסות ולתכנן יחד אתכם מהלכים כלכליים נכונים, שיגרמו לכם להמשיך בעיסוקכם, תוך יצירת רווחה כלכלית גדולה.

מוצאים את עצמכם טועים לא אחת בכל הקשור לניהולו הכלכלי של העסק שלכם? חשוב לכם ללמוד כיצד לפעול ולהתנהל כלכלית נכון? משרד רואי החשבון בן-שמואל, הוא הכתובת המתאימה לפנות אליה והמקום שיספק לכם את הייעוץ המקצועי ביותר שלו אתם זקוקים. רוצים לדעת עוד? תיאום פגישה עם משרדנו.

רואה חשבון בתל אביב | רואה חשבון במרכז
למה לשכור דווקא משרד רואה חשבון בתל אביב?

תל אביב, ישראל היא מרכז מרכזי של פיננסים ועסקים. הוא ביתם של מספר בנקים בינלאומיים בולטים, קרנות השקעות ומוסדות פיננסיים אחרים. כתוצאה מכך, התמקמו בעיר גם מספר משרדי רואי חשבון המציעים מגוון שירותים לעסקים מקומיים ובינלאומיים.

אחד המבוססים והמכובדים שבהם הוא משרד רואי החשבון הבכיר של תל אביב, ישראל. המשרד, שנוסד בשנת 1993, גדל והפך לאחד השמות המוערכים והאמינים ביותר בעולם ראיית החשבון. עם צוות של אנשי מקצוע מנוסים, המשרד נמצא במיקום טוב לספק מגוון רחב של שירותים לעסקים בכל הגדלים.

המשרד מציע מגוון שירותים מלא, לרבות שירותי ביקורת וייעוץ, תכנון והכנת מס וניתוח פיננסי. צוות המקצוענים של המשרד הינו בעל ידע רב בתחומי החשבונאות והפיננסים, ומסוגל להעניק את הייעוץ והליווי הנדרשים לעסקים על מנת להבטיח פעילות פיננסית מסודרת ובריאה.

בנוסף למתן שירותים פיננסיים, המשרד גם מעורב באופן פעיל בקהילה. היא מספקת סמינרים חינוכיים, הרצאות וסדנאות כדי לסייע בקידום אוריינות ומודעות פיננסית, וכן מציעה התמחויות כדי לתת לצעירים אפשרות לצבור ניסיון מעשי בתחום החשבונאות.

המשרד פעיל מאוד גם בזירה העסקית והפוליטית. חבריה מכהנים במועצות המנהלים של חברות שונות וכן בדירקטוריונים של ארגונים פילנתרופיים וחברתיים שונים. על ידי מתן המומחיות וההכוונה שלהם, המשרד יכול לעזור לעצב את עתיד העיר והמדינה.

מעמדו של המשרד כמוביל בעולם ראיית החשבון הושג באמצעות שנים של עבודה קשה ומסירות. חבריה זוכים להערכה רבה ומבוקשים בעולם העסקים, ונוכחותם ותשומם מוערכים על ידי רבים בקהילה. כתוצאה מכך, המשרד מסוגל למנף את השפעתו כדי לסייע בהשגת החלטות פיננסיות ועסקיות חיוביות, ולסייע ללקוחותיו להשיג את מטרותיהם.

כוחו של משרד רואי החשבון הבכיר בתל אביב, ישראל, הוא עצום. זוהי עדות למיומנות ולידע של אנשי המקצוע שלה, ולמסירות ומחויבות של חבריה. באמצעות שירותיו, המשרד מסוגל לסייע לעסקים לצמוח ולשגשג, ולסייע בעיצוב הנוף הפיננסי של העיר והמדינה.

רואה חשבון בת"א
בן שמואל | משרד רואי חשבון בתל אביב | רואה חשבון תל אביב | רואה חשבון בתל אביב