בן שמואל | משרד רואי חשבון בתל אביב | רואה חשבון תל אביב

דו"חות כספיים מאוחדים

רוצים לשמוע עוד?

הדר
Finances Saving Economy concept

מהם דו"חות כספיים מאוחדים?

"דו"חות כספיים מאוחדים" הוא מושג כולל לדוחו"ת כספיים שונים שמוצגים כמשוייכים כולם לחברה או ארגון מסויים מסיימים. בין הדוחו"ת הכספיים נדרש להימצא דו"ח רווח כולל מאוחד, דו"ח שינויים בהון מאוחד, דו"ח תזרים מזומנים מאוחד וכן דו"ח מאוחד על המצב הכספי.

מתי יש צורך בהגשת דו"חות כספיים מאוחדים?

חברה אם, שלה חברת בת אחת או יותר, נדרשת להציג דו"חות כספיים מאוחדים, בהן מדווחים בסיסי התוצאות והנכסים של החברות המושקעות. במקרים מסויימים, חברה אם פטורה מהגשת דו"חות כספיים מאוחדים, ולכן תוכל להציג דו"חות כספיים נפרדים, כגון במקרה שהחברה אם היא עצמה חברת בת (בין אם בבעלות חלקית או מלאה). 

תחולתם של הדו"חות הכספיים המאוחדים

על החברה המגישה את הדו"חות המאוחדים לכלול בתוכם את כלל החברות – בנות של החברה אם. חברה אם נחשבת לבעלת שליטה בחברות בנות כאשר מתקיימים מספר תנאים, כגון: יכולתה של החברה לקבוע מה תהיה המדיניות התפעולית והפיננסית של החברה בת, יכולתה להדיח או למנות את רובם של החברים בדירקטוריון החברה בת, יכולתה להכריע בסוגיות שונות בישיבות דירקטוריון ועוד.

מה נדרש להיות גלוי בדו"ח?

על מחברי הדו"ח לכלול את הפרטים שמגלים את מהות היחסים בין החברה האם לחברה הבת, הסיבות לכך שהחזקת יותר ממחצית זכויות ההצבעה בחברה אינה מהווה שליטה, מועדי הדיווח הכספי של החברה הבת, השפעותיהם של שינויים שונים בזכויות הבעלות של החברה אם ועוד.

עריכת דו"חות כספיים מאוחדים במשרד בן- שמואל

כידוע, תקנות הרשות לניירות ערך קובעות כי חברות מוחזקות ומדווחות חייבות לערוך את דו"חותיהן הכספיים בעצמן, ללא שירות חיצוני של רואה חשבון.

בעקבות חובה זו, הוטלו עלויות נוספות על החברות, שנאלצו להעסיק חשבים, שלרוב מתקשים לשמור על הרמה המקצועית הנדרשת.

למשרדנו ניסיון רב ומוניטין מרשים בכל הנוגע לסיוע לחברות ציבוריות בהגשת דו"חות מבוקרים וסקורים לפי תקנות החשבונאות והדיווח הבין-לאומיים.

מחלקת עריכת דו"חות כספיים במשרדנו, מאפשרת עריכת הדו"חות על ידי קבלן משנה (Out Sourcing). היתרונות של אפשרות זו הן רבות. ביניהן: האפשרות מצד החברה לחיסכון משמעותי בעלויות ההוצאות, קבלת שירות מקצועי ברמה גבוהה העומד בכל התקנים הנדרשים, קבלת סיוע בעתות משבר או לחצים שונים, ועוד.

אם גם אתם זקוקים לסיועו של רואה חשבון בעקבות לו"ז צפוף, משרדנו ישמח להציע לכם שירות זה. העבודה על הדו"חות יכולה להתבצע במשרדנו – או במשרדכם, על ידי חשב שהינו גם רואה חשבון ממשרדנו.

על המשרד

משרד רואי החשבון בן-שמואל פועל למעלה מ-25 שנה, ובו עשרות רואי חשבון, יועצי מס וכלכלנים. משרדנו מדורג בעשירייה הרביעית של משרדי רואי החשבון הגדולים בארץ, מה שמקנה ללקוחותינו את כל היתרונות שיש למשרד גדול ומנוסה להציע, יחד עם יחס אישי ואדיבות.

משרדנו מהווה פתרון לכלל השירותים הנדרשים לגופים עסקיים שונים. על לקוחותינו נמנים עסקים מהארץ ומחו"ל וכן חברות עם היקפי פעילות רחבים.

אנו עושים את מיטב המאמצים על מנת להעניק ללקוחותינו שירות יסודי, מקצועי, אדיב ומסור, ואנו מחוייבים לעקרונות של מקצועיות, איכות, מסירות, יצירתיות וחדשנות.

במשך למעלה משני עשורים מטפל משרדנו באלפי גופים עסקיים בגדלים שונים ומסוגים שונים: החל מחברות צמרת של עולם העסקים בישראל, דרך חברות נסחרות בבורסה, מפלגות, רשויות מקומיות, וכן עצמאיים ויחידים.

המבחר של לקוחותינו הוא עצום ומורכב מלקוחות מתחומים שונים ומגוונים, כגון: שוק ההון, נדל"ן, שירותים ומסחר, מוסדות פיננסיים שונים, הייטק, תקשורת ומדיה, רפואה ועוד.

תוכן עניינים
צרו קשר עימנו
בן שמואל | משרד רואי חשבון בתל אביב | רואה חשבון תל אביב | רואה חשבון בתל אביב
פעם ראשונה פה?
איך זה קורה אצלינו?
התחלת התהליך ואיסוף נתונים
התחלת התהליך ואיסוף נתונים
ביצוע סימולציה עם מומחה
ביצוע סימולציה עם מומחה
מעבר מקיף על כל הנתונים
מעבר מקיף על כל הנתונים
קבלת הצעה משתלמת
קבלת הצעה משתלמת
מה אומרים עלינו?
אני עובד מול עשרות, אם לא מאות ספקים, יועצים וחברות ליווי - השירות שקיבלתי מעת רצון בע"מ התעלה הרבה מעל למצופה, והרבה מעל למה שאני נתקלתי בו ביום יום .
מקסים
הכל מדולר
5/5
מקצוענים! לא יודע מה הייתי עושה בלעדיהם!
אליאור
תל אביב
5/5
החבר'ה מעת רצון בע"מ מקצוענים אמיתיים. כל מילה נוספת מיותרת - ממליץ בחום.
אביעד
לוי-אטינגר-נקדימון עו"ד
5/5
שמחתי מאוד לקבל שירות מקצועי ואדיב מהמומחה.
דליה
רעננה
5/5
הצוות, בראשות שי - נתנו לי מהרגע הראשון את ההרגשה שאני בידיים טובות.
שחף
הדיה בע"מ
5/5
יש לכם שאלה? נשמח לסייע
כמות העובדים: *
מה השם שלך? *
מה מספר הטלפון שלך? *

לחיצה על כפתור "התחל בתהליך" מהווה את הסכמתך להעברת פרטיך לגופים המומלצים של "עת רצון בע"מ", "קבוצת בן שמואל רואי חשבון" ולתנאי השימוש באתר. קראת והבנת את תנאי השימוש באתר ומדיניות הגנת הפרטיות של החברה והם מקובלים עליך.

נשמח לעזור!
שלחו הודעה ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
מה השם שלך? *
מה מספר הטלפון שלך? *
בעת לחיצה על כפתור " חזרת נציג" הינך מאשר/ת בזאת לבן שמואל רואי חשבון לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י שליחת מייל חוזר.