השקמה 2, אזור
03-5611902
בן שמואל | משרד רואי חשבון בתל אביב | רואה חשבון תל אביב
3 תכונות חשובות שהיועץ הכלכלי שלכם צריך

3 תכונות חשובות שהיועץ הכלכלי שלכם צריך

נפתח ונאמר, שאין טוב מרואה החשבון כדי להעניק ייעוץ פיננסי לעסקים קטנים, בינוניים או גדולים. בידי רואה החשבון ממילא נתונים כל פרטי החשבון שלכם, פרטי העסקאות, המספרים, זרימת הכספים ועוד, מה שגורם לו להיות הגורם מספר אחת בתחום, שיפרוש בפניכם אופציות לתרחישים, מהלכים, נתונים וצפי עתידי ככל שיידרש.

התכונות החשובות ליועץ כלכלי:
1. הוא יכול להעריך את שווי החברה – כמה כסף העסק שווה? שווי חברות הוא נושא רלוונטי לכל ענייני המיזוגים, הפיצולים, ההשקעות ואף הפרישה מהעסק. שווי החברה נדרש גם לצורך הגשת חוות דעת משפטיות או מסחריות אם נדרש.
2. הוא יכול לתכנן רווחים מהעסק עד חצי שנה קדימה – אף עסק לא יכול להתקיים מבלי לצפות היטב את הבאות. להבדיל מקבלת ייעוץ עסקי לעסקים קטנים שטומן בחובו גם אסטרטגיות שיווקיות או מכירתיות, הייעוץ הפיננסי מתמקד בלצפות אך ורק מאין בא ולאן הולך הכסף שלכם, כך שאתם יודעים היטב למה לצפות ולהתנהל בהתאם.
3. מולטיטאסקינג בהפקת דוחות – כרישים בעולם העסקי יזהירו אתכם, שעליכם לדעת על כל פיפס המתרחש בעסק שלכם כדי שהוא יצליח. והם צודקים. מבלי קבלת דוחות על פריסת התקציב העדכנית, תזרים המזומנים, דוחות לפי אגפים או מחלקות בחברה – אתם פשוט אבודים ולא תדעו כיצד לתקן את המצב, אם חלילה ייגרם לכם הפסד.

לייעוץ מקצועי לחצו כאן

יש לכם עסק ואתם מחפשים כתובת מקצועית, מנוסה ואמינה שתעשה לכם קצת סדר בבלאגן בכל הקשור להתנהלות הכלכלית של העסק שלכם? משרד רואי החשבון בן-שמואל, הוא הכתובת המתאימה להיעזר בשירותיה. לתיאום פגישה ולמידע נוסף על שירותי המשרד, התקשרו לטלפון: 03-5611891

צרו קשר עימנו
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם:

לקוחות יקרים,

לנוחיותכם, אתם מוזמנים להוריד את האפליקציה שלנו מחנות האפליקציות.

לחצו על הסוג המכשיר שלכם: