בן שמואל | משרד רואי חשבון בתל אביב | רואה חשבון תל אביב

3 תכונות חשובות שהיועץ הכלכלי שלכם צריך

רוצים לשמוע עוד?

הדר
Business Team Coworkers Sharing World Economy Report Document Laptop

נפתח ונאמר, שאין טוב מרואה החשבון כדי להעניק ייעוץ פיננסי לעסקים קטנים, בינוניים או גדולים. בידי רואה החשבון ממילא נתונים כל פרטי החשבון שלכם, פרטי העסקאות, המספרים, זרימת הכספים ועוד, מה שגורם לו להיות הגורם מספר אחת בתחום, שיפרוש בפניכם אופציות לתרחישים, מהלכים, נתונים וצפי עתידי ככל שיידרש.

התכונות החשובות ליועץ כלכלי:
1. הוא יכול להעריך את שווי החברה – כמה כסף העסק שווה? שווי חברות הוא נושא רלוונטי לכל ענייני המיזוגים, הפיצולים, ההשקעות ואף הפרישה מהעסק. שווי החברה נדרש גם לצורך הגשת חוות דעת משפטיות או מסחריות אם נדרש.
2. הוא יכול לתכנן רווחים מהעסק עד חצי שנה קדימה – אף עסק לא יכול להתקיים מבלי לצפות היטב את הבאות. להבדיל מקבלת ייעוץ עסקי לעסקים קטנים שטומן בחובו גם אסטרטגיות שיווקיות או מכירתיות, הייעוץ הפיננסי מתמקד בלצפות אך ורק מאין בא ולאן הולך הכסף שלכם, כך שאתם יודעים היטב למה לצפות ולהתנהל בהתאם.
3. מולטיטאסקינג בהפקת דוחות – כרישים בעולם העסקי יזהירו אתכם, שעליכם לדעת על כל פיפס המתרחש בעסק שלכם כדי שהוא יצליח. והם צודקים. מבלי קבלת דוחות על פריסת התקציב העדכנית, תזרים המזומנים, דוחות לפי אגפים או מחלקות בחברה – אתם פשוט אבודים ולא תדעו כיצד לתקן את המצב, אם חלילה ייגרם לכם הפסד.

לייעוץ מקצועי לחצו כאן

יש לכם עסק ואתם מחפשים כתובת מקצועית, מנוסה ואמינה שתעשה לכם קצת סדר בבלאגן בכל הקשור להתנהלות הכלכלית של העסק שלכם? משרד רואי החשבון בן-שמואל, הוא הכתובת המתאימה להיעזר בשירותיה. לתיאום פגישה ולמידע נוסף על שירותי המשרד, התקשרו לטלפון: 03-5611891

תוכן עניינים
צרו קשר עימנו
בן שמואל | משרד רואי חשבון בתל אביב | רואה חשבון תל אביב | רואה חשבון בתל אביב
פעם ראשונה פה?
איך זה קורה אצלינו?
התחלת התהליך ואיסוף נתונים
התחלת התהליך ואיסוף נתונים
ביצוע סימולציה עם מומחה
ביצוע סימולציה עם מומחה
מעבר מקיף על כל הנתונים
מעבר מקיף על כל הנתונים
קבלת הצעה משתלמת
קבלת הצעה משתלמת
מה אומרים עלינו?
אני עובד מול עשרות, אם לא מאות ספקים, יועצים וחברות ליווי - השירות שקיבלתי מעת רצון בע"מ התעלה הרבה מעל למצופה, והרבה מעל למה שאני נתקלתי בו ביום יום .
מקסים
הכל מדולר
5/5
מקצוענים! לא יודע מה הייתי עושה בלעדיהם!
אליאור
תל אביב
5/5
החבר'ה מעת רצון בע"מ מקצוענים אמיתיים. כל מילה נוספת מיותרת - ממליץ בחום.
אביעד
לוי-אטינגר-נקדימון עו"ד
5/5
שמחתי מאוד לקבל שירות מקצועי ואדיב מהמומחה.
דליה
רעננה
5/5
הצוות, בראשות שי - נתנו לי מהרגע הראשון את ההרגשה שאני בידיים טובות.
שחף
הדיה בע"מ
5/5
יש לכם שאלה? נשמח לסייע
כמות העובדים: *
מה השם שלך? *
מה מספר הטלפון שלך? *

לחיצה על כפתור "התחל בתהליך" מהווה את הסכמתך להעברת פרטיך לגופים המומלצים של "עת רצון בע"מ", "קבוצת בן שמואל רואי חשבון" ולתנאי השימוש באתר. קראת והבנת את תנאי השימוש באתר ומדיניות הגנת הפרטיות של החברה והם מקובלים עליך.

נשמח לעזור!
שלחו הודעה ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
מה השם שלך? *
מה מספר הטלפון שלך? *
בעת לחיצה על כפתור " חזרת נציג" הינך מאשר/ת בזאת לבן שמואל רואי חשבון לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י שליחת מייל חוזר.