השקמה 2, אזור
03-5611902
בן שמואל | משרד רואי חשבון בתל אביב | רואה חשבון תל אביב
מנהלת חשבונות ליום בחודש? יש כזה דבר!

מנהלת חשבונות ליום בחודש? יש כזה דבר!

"העולם החדש" תרם ליצירתם של מנגנוני עבודה ועסקים רבים המתנהלים במבנה שונה מזה שהכרנו עד היום. אם עד לפני עשור עוד היה מקובל להקים חברות בשיטה היררכית כאשר מספר אנשים עומדים בסמוך לקודקוד – הרי שהיום עסקים רבים מתנהלים בדרכים של שיתופי פעולה, ניהול קהילות ואף "one man show" – עסק שלם שמאחוריו עומד אדם אחד בלבד.

עסקים חדשים – סדרי עבודה חדשים

בעלי עסקים המפעילים עסק באופן שונה מהמקובל, משתמשים אחרת במשאב האנושי: חלקם שוכרים עובדים זמניים מתחלפים לביצוע פרויקטים, חלקם משתמשים בקבלת שירותים חיצוניים בלבד וחלקם מעדיפים להשתמש בשירות מקצועי כזה או אחר בהתאם לתקופת זמן מסוימת. הדבר יוצר צורך במיקור חוץ רב עבור מקצועות וענפי תעסוקה רבים, אשר יכולים "לתפוס את התקן" בנוגע לתחום אחריות כזה או אחר באופן זמני או קבוע, בהתאם להחלטת בעל העסק.

בתחום הכלכלי עסקים רבים עוברים לקבלת שירותים פיננסיים מקור חוץ. בדרך זו ניתן לקבל שירות איכותי במחיר זול שכן הלקוח משלם רק על עבודה נטו.השירות ניתן בתחומים של חשבות שכר, הנהלת חשבונות, וניהול כספים. כך לדוגמא חשבת השכר מגיעה אליכם אחת לחודש, מפיקה תלושי שכר ומדווחת לרשות המס. מנהל כספים שהוא רואה החשבון יגיע כדי לבדוק את הספרים העסקיים יבדוק את תזרים המזומנים ויציג לכם את מצב העסק, התחזית שלו לעתיד ושיטות כיצד לשפר את מצבו. הכל בהתאם לצורך הפיננסי שלכם ולשירותים להם אתם והעסק שלכם זקוקים.
למידע נוסף לחצו כאן
יש לכם עסק? אם כן, סביר שאתם זקוקים מדי פעם לשירותים פיננסיים, וגם אם לא באופן קבוע. אז מה עושים? למי פונים? משרד רואי החשבון בן-שמואל, הוא הכתובת הנכונה לפנות אליה והמקום שיוכל לספק לכם שירותים פיננסיים בהתאם לצרכיכם. לתיאום פגישה ולמידע נוסף על שירותי המשרד, התקשרו לטלפון: 03-5611891

צרו קשר עימנו
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם:

לקוחות יקרים,

לנוחיותכם, אתם מוזמנים להוריד את האפליקציה שלנו מחנות האפליקציות.

לחצו על הסוג המכשיר שלכם: