השקמה 2, אזור

03-5611902

ניהול כספי לקבוצות רכישה
ניהול כספי לקבוצות רכישה

אחד היתרונות הטמונים בקבוצות רכישה, ואולי העיקרי שבהם, הינו היכולת להוזיל עלויות באופן משמעותי. מתוקף כך, על קבוצות רכישה לנהל את כספיהן בצורה מחושבת ומדויקת. בידנו הכלים, המומחיות, והניסיון הדרוש על מנת להעניק שירות זה ללקוחותינו. מומחי הפירמה העוסקים בתחום הינם רואי חשבון מהשורה הראשונה, בעלי ניסיון רב בעבודה ובליווי צמוד של קבוצות רכישה, בעבודה לצד הבנקים המלווים את קבוצות הרכישה ומשרדי השמאות הגדולים במשק, מה שנותן להנהלת הקבוצה ולחבריה הרגשת ביטחון מכך שהקבוצה מנהלת את התחום הפיננסי שלה בצורה המיטבית ונמצאת תחת פיקוח כלכלי צמוד לאורך כל הפרויקט.

  • בקרה תקציבית של הפרויקט
  • ניהול ומעקב אחר תזרים המזומנים של הפרויקט
  • התנהלות מול הבנקים המלווים את הפרויקט
  • ניהול חשבונות הבנק והחשבון הראשי של הפרויקט
  • ניהול הגבייה מחברי הקבוצה
  • התחשבנות בין חברי קבוצת הרכישה
  • בקרת תשלומים
  • דיווחים כספיים על התקדמות הפרוייקט

תמ"א 38

היא תכנית המתאר הארצית לחיזוק מבנים קיימים בפני רעידות אדמה. מטרתה לעודד חיזוקם של בניינים קיימים באמצעות תוספות בניה, תוך התניית התוספת בחיזוק המבנה כולו. בעזרת תמ"א 38 מתבצעים חיזוקי מבנים תוך שמירת מרקמים יחודיים בעיר ושיפור חזות המבנים.

קבוצות רכישה

המחסור בעתודות קרקע זמינות לבניה, בעיקר במרכז הארץ, והעלייה הניכרת במחירי דירות המגורים בשנים האחרונות, הביאה לפריחה של תופעה ייחודית לישראל בשוק הנדל"ן המאפשרת רכישת דירה בצורה שונה מהמקובל – קבוצות רכישה.

קבוצות רכישה הן קבוצות של יחידים המתארגנות לשם רכישת קרקע ובנייה עליה של בניין דירות מגורים, או יחידות צמודות קרקע, בהן יגורו. לעיתים רחוקות גם בנייני משרדים נבנים בשיטת רכישה זו.

שיקול המיסוי בתמ"א 38 וקבוצות רכישה הינו חשוב מאד וחייבים להיערך מבעוד מועד ולבדוק את כל הטבות המיסוי שניתנות במסגרת זו.

אי היערכות בהתאם מבחינת שיקולי מס יכולה להביא להפסדים כבדים.
טיפול בתמ"א 38 מחייב מיומנות ומקצועיות!!
לצד הזדמנויות המיסוי הרבות, קיימות גם מהמורות שכדי לצלוח אותן דרוש מומחה.
במשרדנו צוות רואי חשבון ויועצי מס מהטובים בשוק ולהם ניסיון רב בליווי פרויקטים של תמ"א 38 וקבוצות רכישה.

צרו קשר עימנו
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם:

לקוחות יקרים,

לנוחיותכם, אתם מוזמנים להוריד את האפליקציה שלנו מחנות האפליקציות.

לחצו על הסוג המכשיר שלכם:

הישארו מעודכנים בכל מה שחדש בתחום המס והמשפט במייל מרוכז.
הצטרפו לבעלי עסקים, מנהלי חברות, מייצגים, אנשי מקצוע ואנשים פרטיים שכבר נהנים מהניוזלטר האיכותי שלנו:
בעת לחיצה על כפתור " הצטרפות לניוזלטר" הינך מאשר/ת בזאת לבן שמואל רואי חשבון לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י שליחת מייל חוזר.