עמוד השדרה של עיקר העסקים והארגונים הפועלים היום הוא המחשוב ומערכות המידע. לא אחת אנו שומעים על מתקפות סייבר שבמקרה הקל מסתיימות בתשלום כופר ובמקרים הקשים מסתיימות תוך גניבת בסיסי הנתונים של הארגון, השמדת כל המידע העסקי ושיתוק הארגון או ביצוע פעולות כוזבות ומעילות מתוחכמות. מומחי הסייבר של חברתנו הינם בעלי ניסיון רב שנים במתן שירותים לגופים עסקיים  גדולים בעלי ניסיון מעשי ומעמיק במערכות טכנולוגיות מורכבות, הבנה מעמיקה של מרחב הסייבר, הקבוצות הפועלות בו, האיומים, הסיכונים והאתגרים העומדים בפני ארגונים בהיבטים אלו. אנו עוסקים גם באריכטקטורה ויישום  פתרונות אבטחת מידע וסייבר מתקדמים בכל הרבדים, לרבות תקשורת, מערכות הפעלה, בסיסי נתונים, אפליקציות, וכן סביבת הענן וההתקנים הניידים

תחום אבטחת המידע וההתגוננות מפני איומי סייבר הפך להיות קריטי לעסקים בשנים האחרונות. ככל שמערכות המחשוב משתלטות יותר על חיינו ועל העסק שלנו כך אנו חשופים יותר לפרצות ואיומים מבית ומחוץ. לכל עסק חשוב שמידע לא יזלוג למתחרים ולגורמים עויינים.

ביקורת ענ"א תזהה כשלים במערכות המחשוב של העסק שלך, אפשרויות לזליגת מידע למתחרים ולגורמים עויינים, ותצמצם אפשרויות למעילות וגניבות באמצעות מערכת המחשוב. מומחי אבטחת המידע שלנו יבדקו בכלים ממוחשבים ואחרים, ימפו עבורך את הפרצות בעסק שלך ויתנו לך כלים כיצד להתגונן.

בין היתר אנו מטפלים בנושאים הבאים:

שינוי גודל גופנים