השקמה 2, אזור
03-5611902
בן שמואל | משרד רואי חשבון בתל אביב | רואה חשבון תל אביב

ארבע דרכים לבחור רואה חשבון

מה הופך רואה חשבון כזה או אחר לטוב יותר? האם הניסיון? האם החיבור האישי ותחושת האמון? האם סוגי שירותים כאלה או אחרים שמסופקים על ידו? האם גם וגם וגם?

אין בעל עסק שתהיות שכאלו לא עוברות במוחו הלוך ושוב. אך לרואה החשבון שלכם יש מספר תכונות חשובות שאמורות להיות בו, כך שאין להתבסס רק על יכולת אחת. על כן חיפוש רואה חשבון מומלץ מתבסס על תחושת ביטחון ועל היכולת לקבל את מלוא השירותים הדרושים כמו: תכנון מס, ליווי פיננסי, קבלת דוח מעקב רבעוני ועוד.

ההמלצות לבחירת רואה חשבון:

  1. אל תסתפקו בהמלצה בלבד

אמא מכירה רואה חשבון אלוף שהוא הבן של גיסתו של דוד מהשיפוצים? נהדר. בדקו האם קיים לו אתר פעיל ומקצועי המכיל את כלל המידע והשירותים להם אתם זקוקים. כל המלצה על רואה חשבון שתבדקו בעצמכם לפני יצירת הקשר תפיק פרטים קטנים שאומרים המון.

  1. פנו רק למקצוענים

רואה חשבון טוב הוא רואה חשבון מנוסה, שמכיר גם את העבר החוקתי בתחומי המיסוי, הפיננסיים, שוק ההון וכו' ובעקבותיהם מודע גם לכל הרפורמות והעדכונים, התקנות החדשות וידע שיסייע לכם לקבל את מבוקשכם מתוך יחסי אמון והכרה באיכות עבודתו של אותו רואה חשבון.

  1. בדקו את השירות הניתן לכם

רואה החשבון יכול להיות מקצועי ביותר, אך כל עוד הוא איננו איש שירות מסור ואיכותי, אתם עלולים לחוש באי נוחות מולו ואף להביע פקפוק בפעולותיו. על כן, מומלץ לגשת לרואה חשבון שאתם חשים בנוח לשוחח אתו על התלבטויות או מהלכים שאתם מתכננים, אדם שמגיש לכם מידע שקוף ומהימן מתוך רצון לשרת אתכם נאמנה ולהפיק עבורכם את המיטב.

  1. נסיון

סביר כי משרד רואי חשבון ותיק ידע לתת ולשמור עליכם יותר מאשר משרד צעיר שזה לא מכבר פתח את שעריו.
למידע נוסף לחצו כאן
זקוקים לשירותיו של רואה חשבון? משרד רואי החשבון בן-שמואל, הוא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לתיאום פגישה ולמידע נוסף על שירותי המשרד, התקשרו לטלפון: 03-5611891

צרו קשר עימנו
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם:

לקוחות יקרים,

לנוחיותכם, אתם מוזמנים להוריד את האפליקציה שלנו מחנות האפליקציות.

לחצו על הסוג המכשיר שלכם: