בן שמואל | משרד רואי חשבון בתל אביב | רואה חשבון תל אביב

חובה לדווח גם מעבר לים: הכול על גביית מיסים לתושבי חוץ

רוצים לשמוע עוד?

הדר
Concentrated woman budgeting at office

האם עסקים במדינה אחרת מחייבים במס? כיצד יכול אזרח ממדינה אחרת לממש את חבות המס שלו במדינת ישראל? האם למישהו מהם יש פטור? ובמי מומלץ להיעזר כדי לבצע דיווח נכון?

רשת המס מתהדקת וכיום כל מי שבעבר לא דיווח על הכנסותיו בכל מקום בעולם, מוצא את עצמו מוזמן לחקירות ובירורים. הבנקים אינם מוכנים לקבל כספים מבלי שניתן הסבר משכנע בליווי מסמכים על מקור הכסף ועל חוקיותו.

לישראל ולמדינות רבות קיים שיתוף פעולה הדוק בנוגע לגביית מס. מדינות רבות חתומות מול ישראל על אמנת מס, כך שחובת הדיווח מחייבת אזרחים בעלי אזרחות כפולה לשלם מס כחוק להגיש את דוחות המס השנתיים לכל אחת מהמדינות בהן מצויות עסקאות או נכסים שעליהם קיימת חבות מדינית.

למשל – אזרח אמריקאי שרכש מספר דירות בישראל, מחויב על פי חוק לשלם מס על דירות אלו גם בארה"ב. או ישראלי המנהל עסק ברומניה ונדרש להצהיר על רווחיו מעסק זה ולשלם מס בעבורו גם לרשות המיסים הישראלית.

אזרחות כפולה, חשיבות כפולה

לאזרחים בעלי אזרחות כפולה יש חשיבות רבה כפליים בקבלת שירותים מאת רואה חשבון ישראלי שיקפיד להגיש עבורכם את הדוחות השנתיים במועד בשתי המדינות, לעדכן אתכם בנוגע להטבות מס או לזיכויים וניכויים העומדים לרשותכם וגם לסייע משמעותית בכל הנוגע לעבירות מס, אם קיימות חלילה. זכרו שגם אם אתם מתגוררים בארה"ב למשל וכבר יש לכם רואה חשבון אזרחות אמריקאית לא תגן עליכם אם לא תדווחו כנדרש על הון ונכסים שצברתם ואתם מסתכנים בפני כפל מס והליכים פליליים.
למידע נוסף לחצו כאן
יש לכם אזרחות אמריקאית וברשותכם עסק מעבר לים? מחפשים מקור מוסמך ומקצועי שיוכל לסייע לכם בהתנהלות הכלכלית של העסק שלכם, בבחינת ההוצאות וגם ההכנסות? משרד רואי החשבון בן-שמואל, הוא הכתובת המתאימה להיעזר בשירותיה. לתיאום פגישה ולמידע נוסף על שירותי המשרד, התקשרו לטלפון: 03-5611891

תוכן עניינים
צרו קשר עימנו
בן שמואל | משרד רואי חשבון בתל אביב | רואה חשבון תל אביב | רואה חשבון בתל אביב
פעם ראשונה פה?
איך זה קורה אצלינו?
התחלת התהליך ואיסוף נתונים
התחלת התהליך ואיסוף נתונים
ביצוע סימולציה עם מומחה
ביצוע סימולציה עם מומחה
מעבר מקיף על כל הנתונים
מעבר מקיף על כל הנתונים
קבלת הצעה משתלמת
קבלת הצעה משתלמת
מה אומרים עלינו?
אני עובד מול עשרות, אם לא מאות ספקים, יועצים וחברות ליווי - השירות שקיבלתי מעת רצון בע"מ התעלה הרבה מעל למצופה, והרבה מעל למה שאני נתקלתי בו ביום יום .
מקסים
הכל מדולר
5/5
מקצוענים! לא יודע מה הייתי עושה בלעדיהם!
אליאור
תל אביב
5/5
החבר'ה מעת רצון בע"מ מקצוענים אמיתיים. כל מילה נוספת מיותרת - ממליץ בחום.
אביעד
לוי-אטינגר-נקדימון עו"ד
5/5
שמחתי מאוד לקבל שירות מקצועי ואדיב מהמומחה.
דליה
רעננה
5/5
הצוות, בראשות שי - נתנו לי מהרגע הראשון את ההרגשה שאני בידיים טובות.
שחף
הדיה בע"מ
5/5
יש לכם שאלה? נשמח לסייע
כמות העובדים: *
מה השם שלך? *
מה מספר הטלפון שלך? *

לחיצה על כפתור "התחל בתהליך" מהווה את הסכמתך להעברת פרטיך לגופים המומלצים של "עת רצון בע"מ", "קבוצת בן שמואל רואי חשבון" ולתנאי השימוש באתר. קראת והבנת את תנאי השימוש באתר ומדיניות הגנת הפרטיות של החברה והם מקובלים עליך.

נשמח לעזור!
שלחו הודעה ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
מה השם שלך? *
מה מספר הטלפון שלך? *
בעת לחיצה על כפתור " חזרת נציג" הינך מאשר/ת בזאת לבן שמואל רואי חשבון לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י שליחת מייל חוזר.