השקמה 2, אזור
03-5611902
בן שמואל | משרד רואי חשבון בתל אביב | רואה חשבון תל אביב
חובה לדווח גם מעבר לים: הכול על גביית מיסים לתושבי חוץ

חובה לדווח גם מעבר לים: הכול על גביית מיסים לתושבי חוץ

האם עסקים במדינה אחרת מחייבים במס? כיצד יכול אזרח ממדינה אחרת לממש את חבות המס שלו במדינת ישראל? האם למישהו מהם יש פטור? ובמי מומלץ להיעזר כדי לבצע דיווח נכון?

רשת המס מתהדקת וכיום כל מי שבעבר לא דיווח על הכנסותיו בכל מקום בעולם, מוצא את עצמו מוזמן לחקירות ובירורים. הבנקים אינם מוכנים לקבל כספים מבלי שניתן הסבר משכנע בליווי מסמכים על מקור הכסף ועל חוקיותו.

לישראל ולמדינות רבות קיים שיתוף פעולה הדוק בנוגע לגביית מס. מדינות רבות חתומות מול ישראל על אמנת מס, כך שחובת הדיווח מחייבת אזרחים בעלי אזרחות כפולה לשלם מס כחוק להגיש את דוחות המס השנתיים לכל אחת מהמדינות בהן מצויות עסקאות או נכסים שעליהם קיימת חבות מדינית.

למשל – אזרח אמריקאי שרכש מספר דירות בישראל, מחויב על פי חוק לשלם מס על דירות אלו גם בארה"ב. או ישראלי המנהל עסק ברומניה ונדרש להצהיר על רווחיו מעסק זה ולשלם מס בעבורו גם לרשות המיסים הישראלית.

אזרחות כפולה, חשיבות כפולה

לאזרחים בעלי אזרחות כפולה יש חשיבות רבה כפליים בקבלת שירותים מאת רואה חשבון ישראלי שיקפיד להגיש עבורכם את הדוחות השנתיים במועד בשתי המדינות, לעדכן אתכם בנוגע להטבות מס או לזיכויים וניכויים העומדים לרשותכם וגם לסייע משמעותית בכל הנוגע לעבירות מס, אם קיימות חלילה. זכרו שגם אם אתם מתגוררים בארה"ב למשל וכבר יש לכם רואה חשבון אזרחות אמריקאית לא תגן עליכם אם לא תדווחו כנדרש על הון ונכסים שצברתם ואתם מסתכנים בפני כפל מס והליכים פליליים.
למידע נוסף לחצו כאן
יש לכם אזרחות אמריקאית וברשותכם עסק מעבר לים? מחפשים מקור מוסמך ומקצועי שיוכל לסייע לכם בהתנהלות הכלכלית של העסק שלכם, בבחינת ההוצאות וגם ההכנסות? משרד רואי החשבון בן-שמואל, הוא הכתובת המתאימה להיעזר בשירותיה. לתיאום פגישה ולמידע נוסף על שירותי המשרד, התקשרו לטלפון: 03-5611891

צרו קשר עימנו
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם:

לקוחות יקרים,

לנוחיותכם, אתם מוזמנים להוריד את האפליקציה שלנו מחנות האפליקציות.

לחצו על הסוג המכשיר שלכם: