השקמה 2, אזור
03-5611902
בן שמואל | משרד רואי חשבון בתל אביב | רואה חשבון תל אביב
צאו גדולים: הערכת שווי חברה לרגל פרישה

צאו גדולים: הערכת שווי חברה לרגל פרישה

הערכת אומדני שווי של חברות מסוימות הפועלות בשוק הוא נגזרת של פרמטרים רבים בעולם הפיננסי, הרבה מעבר למחזור העסקי החודשי או עלות המכירה ביחס לעלות הייצור. שווי חברות מתבסס על היוון תזרים המזומנים, מכפילי רווח, סטיות תקן, מניות, חיזויים עתידיים, רווח נקי ועוד, שנועדו בסופו של דבר לאמוד עד כמה החברה רווחית.

מי זקוק להערכת שווי חברות?

אנשים המבצעים הערכת שווי חברה פרטית, הם בעלי החברה הזקוקים לידע לקראת ביצוע מהלך אסטרטגי קרוב כמו אופציית רכישה מסוימת, מיזוג עם חברה אחרת, פיצול לשתי חברות וגם במצבים בהם מעוניין בעל החברה לפרוש ולמכור אחוזים מסוימים מהעסק, או את כולם. לשם כך, עליו לבצע עסקה טובה בה פרישתו תתבצע מתוך תנופת רווח משמעותית ולתמרן אותה על ידי הצגת שווי חברתו כשם שנמדד טרם ביצוע המשא ומתן.

פורשים עם המון ממון

הערכת שווי החברה יכול ואף מומלץ לביצוע אצל רואה החשבון. משרד ותיק ומיומן שבו נמצאים כל הנתונים הפיננסיים ממילא, יכול לשלוף אותם בקלות ולבצע הערכה על פי הטכניקות הקיימות. בעולם ההיי-טק והיזמות, מוצאים את עצמם אנשים צעירים מאוד בפרישה מלאה בגילאי 40-50 לאחר שעמלו בפרך שנים רבות אך נהנו לבסוף מפירות העסק שנמכרו תוך מדידתם בהיקף רווחים עצום ומשתלם הן לצד המוכר והן לצד הקונה.

רוצים לדעת מהו שווי החברה שלכם בפועל? השקעתם לא מעט מזמנכם ומכספכם בחברה שלכם וחשוב לכם לדעת שאתם בכיוון הנכון לפני שאתם מוכרים אותה או פונים למשקיעים נוספים? משרד רואי החשבון בן-שמואל, הוא הכתובת הנכונה לפנות אליה והמקום שיבצע עבורכם הערכה מדויקת. לתיאום פגישה ולמידע נוסף על שירותי המשרד, התקשרו לטלפון: 03-5611891

צרו קשר עימנו
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם:

לקוחות יקרים,

לנוחיותכם, אתם מוזמנים להוריד את האפליקציה שלנו מחנות האפליקציות.

לחצו על הסוג המכשיר שלכם: