כל עסק חדש זקוק לסיוע פיננסי בתחילת הדרך ולרוב גם בהמשך. הסיוע הפיננסי דרוש לרכישת ציוד, לפרסום, לחודשים בהם תזרים המזומנים איננו חיובי ועוד. . על כן קיימת האפשרות לקבלת סכום כספי כדי להתחיל ובמגוון דרכים. אך באיזו דרך כדאי לבחור?

הנכון ביותר לעשות בשלב הראשון, הוא להתייעץ עם רואה החשבון. כל חברת מימון לעסקים חדשים תבטיח לכם מימון בתנאים מדהימים, אך ריבוי החברות שבחוץ, לרבות הבנקאות העסקית, נוטות לדאוג באופן טבעי לאינטרסים שלהן ופחות לשלכם. לעומתם, רואה החשבון רואה אתכם לנגד עיניו והוא מחויב לטוב ביותר עבורכם, לרבות השגת מימון עסקי משתלם ויעיל ככל שניתן.

מהן אפשרויות המימון הקיימות בשוק?

יועץ פיננסי איכותי ידע לנווט אתכם לאפשרות שתתן את המענה הטוב ביותר ובריבית הנמוכה ביותר.

"הזמן הטוב ביותר לתקן את הגג הוא בקיץ" אל תמתינו ליום שבו אתם צריכים את המימון לעסקים. קחו אשראי כבר כשאפשר.

כבעלי עסק חדש, עליכם לצפות מראש תרחישים כספיים: תשלום לספקים, מהלכי שיווק, רכישת ציוד ועוד. על כן לא מומלץ לחכות עם מימון לעסק חדש ולהגביל את תמרוני העסק. פנו כבר עכשיו לגורם מנוסה שיוכל לפרוש בפניכם את שלל האפשרויות ולכוון אתכם לטובה ביותר.

לפתרונות מימון לחצו כאן

יש לכם עסק או אתם רוצים להקים עסק אבל זקוקים למימון כדי להגשים את החלום? מבולבלים מפתרונות המימון הרבים וגם מהמסלולים השונים? משרד רואי החשבון בן-שמואל, הוא הכתובת המתאימה לפנות אליה וזו שתעזור לכם לעשות קצת סדר בבלאגן. לתיאום פגישה ולמידע נוסף על שירותי המשרד, התקשרו לטלפון: 03-5611891

שינוי גודל גופנים