fbpx
test

שירותי שכר

בהתאמה אישית למגוון גדלי עסקים

שירותי חשבות שכר וחבילה ייעודית משולבת לניהול נתוני שכר, משאבי אנוש ונוכחות עובדים ועוד! אנחנו מקיפים את העסק שלך בנושא שירותי שכר בהתאמה אישית.

  • מתאים למגוון גדלי עסקים עם 15 עובדים ומעלה.
  • מרכיבים עבורך את החבילה.
  • יש אופציה לחשב היושב בעסק שלך.
  • קבלת הצעה משתלמת.

רוצים לשמוע עוד?

test
שירותי שכר

מקצועיות לשכת השכר

מדובר על הדבר הבסיסי ביותר, אך גם זה שצריך להבטיח בראש ובראשונה. משרדנו מפיק תלושי שכר, כאשר הצוות שלנו מכיר לעומק את החוקים הרלוונטים ואת דיני העבודה השונים. אנו מאמינים ביסודיות ובהענקת תשומת לב לכל פרט בהסכם העבודה שיש לכל עובד. כאלו האחראים על סוגיית חשבות השכר לעסק שלכם, אנו צריכים להפגין בקיאות בשלל נושאים: ביטוח לאומי, מס הכנסה, תנאים סוציאלים וכיוצא בזה.

עמידה בזמנים

הדבר האחרון שתרצו הוא לאחר במתן המשכורות לעובדים. האחריות? שלנו! אנו מתחייבים על עמידה בזמנים, וביצוע חשבות השכר בהתאם למה שסוכם מולכם.

זמינות לשכת השכר

העובדה כי אנחנו משרד חיצוני שמבצע בעבורכם את חשבות השכר, לא אומרת כי אנו עתידים לשוחח רק פעם בחודש. אנו זמינים לכם ולעובדים שלכם דרך קבע עם מענה על שאלות, התייעצויות ובירורים אודות התלוש.

איך לשכת השכר של חברת "עת רצון" יכולה לעזור?

– חישוב השכר נעשה ע"י חשב/ת שכר מקצועיים ביותר עם תודעת שירות גבוהה ושאיפה למצוינות.
-שיטות עבודה מגוונות המאפשרות עבודה בצורה היעלה והמדויקת ביותר, תוך שימוש באמצעים מקוונים בתוכנות שכר מגונות ומתקדמות.
– בקרה על כל מערך השכר על ידי חשבי שכר בכירים.
– עמידה בזמנים לתשלום שכר העובדים בזמן.
– ייעוץ ולויי עסקי בכל הקשור בתחום השכר.
– חטיבת שכר חיצונית מקטינה קנסות גדולים.
– חיסיון מלא לכל נושאי המשרות בארגון.
במסגרת השירות ילווה אתכם חשב/ת שכר בכיר, מקצועי, מיומן, ומנוסה, בעל ידע נרחב בעולם השכר, מיוסי וחקיקה. במסגרת השירות שאנו נותנים תוכלו לחסוך במשאבי כח אדם העוסקים במשימות ניהול השכר והתעדכנות בדרישות חוקי השכר .

מה הערך המוסף שלנו?

הפירמה מדורגת בעשיריה הרביעית של משרדי רואי החשבון הגדולים בארץ, דבר המקנה ללקוחותיה כלים של פירמה גדולה עם יחס אישי. הפירמה פועלת כ One Stop Shop ו"עוטפת" את הלקוח במגוון שירותים הנדרשים לגוף עסקי. בין לקוחותינו לקוחות מהארץ ומחו"ל, חברות עם היקפי פעילות של מאות מיליוני ₪ מחד ונישומים יחידים מאידך.

מה הניסיון שלנו?

במהלך למעלה מ 20 שנה טיפלנו באלפי גופים עסקיים מסוגים וגדלים שונים: חברות בצמרת עולם העסקים הישראלי, חברות הנסחרות בבורסה, רשויות מקומיות ומפלגות כמו גם עצמאים ויחידים. הפירמה מספקת שירותים למגוון רחב של לקוחות מכלל ענפי המשק: שוק ההון, תעשייה, נדל"ן, מסחר ושירותים, מוסדות פיננסיים, היי טק, מלונאות, טכנולוגיות, מדיה ותקשורת, רפואה, תשתיות ועוד.

לשכת שכר

עסק בצמיחה צריך אותנו לצידו

הוצאת השכר הינה אחת ההוצאות הגדולות בעסק, וניהול נכון של השכר יסייע לך ולחברה שלך לצמצם תשלומי מס עודפים, לתכנן את צמיחת החברה לאורך שנים ולצמצם טעויות בתלושי שכר (ותביעות עובדים בגין טעויות אילו) .

אנו נותנים שירותי שכר למאות עסקים – ואנו בטוחים שנוכל לסייע גם לך. אנו מתחייבים לתת לך כלקוח/ה את מלא תשומת הלב, להקפיד על הפרטים הקטנים ולהציע תועלת אמיתית לארגון שלך.

שירותי שכר
test
פעם ראשונה פה?
איך זה קורה אצלינו?
התחלת התהליך ואיסוף נתונים
התחלת התהליך ואיסוף נתונים
ביצוע סימולציה עם מומחה
ביצוע סימולציה עם מומחה
מעבר מקיף על כל הנתונים
מעבר מקיף על כל הנתונים
קבלת הצעה משתלמת
קבלת הצעה משתלמת
מה אומרים עלינו?
אני עובד מול עשרות, אם לא מאות ספקים, יועצים וחברות ליווי - השירות שקיבלתי מעת רצון בע"מ התעלה הרבה מעל למצופה, והרבה מעל למה שאני נתקלתי בו ביום יום .
ביקורות מעולות
מקסים
הכל מדולר
5/5
מקצוענים! לא יודע מה הייתי עושה בלעדיהם!
ביקורות מעולות
אליאור
תל אביב
5/5
החבר'ה מעת רצון בע"מ מקצוענים אמיתיים. כל מילה נוספת מיותרת - ממליץ בחום.
ביקורות מעולות
אביעד
לוי-אטינגר-נקדימון עו"ד
5/5
שמחתי מאוד לקבל שירות מקצועי ואדיב מהמומחה.
ביקורות מעולות
דליה
רעננה
5/5
הצוות, בראשות שי - נתנו לי מהרגע הראשון את ההרגשה שאני בידיים טובות.
ביקורות מעולות
שחף
הדיה בע"מ
5/5
יש לכם שאלה? נשמח לסייע
כמות העובדים: *
מה השם שלך? *
מה מספר הטלפון שלך? *

לחיצה על כפתור "התחל בתהליך" מהווה את הסכמתך להעברת פרטיך לגופים המומלצים של "עת רצון בע"מ", "קבוצת בן שמואל רואי חשבון" ולתנאי השימוש באתר. קראת והבנת את תנאי השימוש באתר ומדיניות הגנת הפרטיות של החברה והם מקובלים עליך.

test
נשמח לעזור!
שלחו הודעה ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
בעת לחיצה על כפתור " חזרת נציג" הינך מאשר/ת בזאת לבן שמואל רואי חשבון לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י שליחת מייל חוזר.