test

שירותי חשבות שכר במיקור חוץ

לגרום לעסק לעבוד כמו מכונה מיומנת

חברת "עת רצון" מקבוצת בן-שמואל רואי חשבון מעניקה שירותי חשבות שכר /חשב שכר במיקור חוץ לחברות וארגונים. שירות איכותי אמין, ומדויק ללא פשרות ע"י חשבי שכר מיומנים ומנוסים.

  • התחלת התהליך ואיסוף נתונים.
  • ביצוע שיחת התאמה עם מומחה.
  • מעבר מקיף על כל הנתונים.
  • קבלת הצעה משתלמת.

רוצים לשמוע עוד?

test
חשבות שכר במיקור חוץ | שירותי חשבות שכר

מהי חשבות שכר במיקור חוץ?

"חשבות שכר" או חשבות שכר במיקור חוץ היא בעצם לשכת שרות לחישובי שכר בעלת ותק רב שנים אשר מעניקה שירות מקצועי, אמין, החוסך לך המעסיק עלויות והתעסקות מיותרת מול העובדים ורשויות החוק.
המקצועיות שלנו היא היתרון שלך:

1. חישוב המשכורות מתבצעות על ידי חשב/ת שכר מומחה בתחום החשבות הבקיא בדיני עבודה ומיסוי.
2. חסכון רב בעלויות של העסקה ישירה של חשב שכר.
3. חסכון באחזקה של תוכנת שכר.
4. עמידה בלוחות זמנים לתשלום שכר העובדים.
5. יעוץ וליווי בכל הסוגיות הקשורות ביחסי עובד מעביד.
6. מהירות ביצוע וזמינות.

למי מתאים לעבוד עם חשבות שכר?

בשנים האחרונות שחקן חדש לתחום והוא משרד העבודה והרווחה. המשרד החל לפנות בצורה אקראית ושאיננה אקראית למעסיקים רבים ולבדוק את חישובי השכר שלהם. למעלה מ 92% מהבדיקות מסתיימות בהטלת קנסות על המעסיקים. הקנסות הללו נעים בין עשרות למאות אלפי שקלים.
אם כן הכנת תלושי שכר באמצעות חשבות שכר במיקור חוץ מובילה בהכרח לרמה מקצועית גבוהה של התלושים והגברת ההגנה על המעסיק מפני תביעות של משרד העבודה ותביעות של עובדים

למה שווה לעבוד עם חשבות שכר במיקור חוץ?

הכנת תלושי שכר באמצעות חשבות שכר במיקור חוץ מוזילה בצורה דרמטית את עלויות הפקת השכר. נקח לדוגמא מעסיק עם 150 עובדים המחזיק חשבת שכר. עלות חשבת שכר שכירה ממוצעת היא כ 17,000 ₪ (12,000 ברוטו וסוציאליות) . לעומת זאת אם יבחר להפיק את התלושים באמצעות לשכת שכר ישלם פחות מחצי !
כלומר הפקת תלושים באמצעות חשבות שכר נותנת בטחון ושקט למעסיקים, מעלה את הרמה המקצועית, וזולה משמעותית מעלות הפקת השכר באמצעות העסקת חשב שכר פנימי.
חברת עת רצון בע"מ פעילה מזה למעלה מ 20 שנה והינה מקבוצת בן שמואל רואי חשבון . החברה מעסיקה עשרות חשבי שכר ומעניקה שירותים לגופים כדוגמת אוניברסיטת בן גוריון, רשת אבי סופר, חברות ניקיון ואבטחה, מסעדות ועוד רבים אחרים.

כאשר אנחנו מדברים על תחום השכר, הנהלת חשבונות של שכר באופן מקצועי מחייבת תשומת לב רבה לפרטים ולכללים. בהנהלת חשבונות שכר, הן בחברה קטנה והן בחברה גדולה, קיימות המון דרישות משנות שחייבים להתעסק בהן. זו הסיבה שבה רבים מחפשים גורם מקצועי המיומן בנושא, כמו חשב שכר בכיר.

למה היא הכרחית לעסק שלך?

חשבות שכר היא היבט מכריע ומורכב בניהול ארגון. היא כוללת מספר שלבים שמטרתם למנוע טעויות ולאפשר דיווח מדויק ומדויק של שכר ופיצויים. כיום חשוף מעביד אשר אינו משלם לעובדיו את השכר בצורה נאותה למספר סנקציות כבדות:

  1. תביעות מצד העובדים – העובדים כיום יודעים היטב את זכויותיהם מבחינת דיני עבודה וכמו כן ישנו מספר רב של עורכי דין לדיני עבודה הממתינים לתבוע את המעסיקים
  2. משרד העבודה והרווחה – לפני כשנתיים החל משרד העבודה להגביר את הבקורות שלו על יישום דיני עבודה . בכל מקרה בו  הוא מאתר הפרה הוא מגיש כנכגד המעסיק תביעה . במקרה בו לא מוגשת תביעה הרי שמוטלים על המעסיק קנסות של עשרות אלפי שקלים ויותר. 

מה היתרונות של חשבות שכר במיקור חוץ?

עם השנים תחום דיני העבודה הולך וצובר תאוצה: מדי פעם נערכות ביקורות של משרד התעשייה והמסחר וקנסות כבדים מוטלים, עובדים תובעים בבתי משפט ולרוב גם זוכים, עובד אחד שתובע מספר לכל חבריו ואלו באים אחריו.
החשיפה של המעביד בכל מקרה נאמדת בעשרות ומאות אלפי שקלים!

כדי לנסות ולצמצם את החשיפה אנו מציעים לכם לבצע ביקורת על מערך השכר והטיפול בנושא ניכויים משכר העובדים. הביקורת תערך על ידי רואה חשבון שהוא בודק שכר מוסמך מטעם משרד העבודה.

למשרדנו ניסיון רב שנים בתחומי השכר בכלל ובתחומי השכר לבתי מלון, חברות שמירה וכח אדם ורשתות מזון בפרט.

דוח שמסקנותיו ייושמו יצמצם משמעותית את חשיפתכם לקנסות ולתשלומים מיותרים למדינה ולעובדים לכן מוטב להקדים תרופה למכה עם לשכת שכר חיצונית.

מורכבות חישוב השכר

חישוב שכר לעובד הפך להיות משימה לא פשוטה כאשר על הגורם המפיק את התלושים לשלוט בדיני העבודה ובחישובי שכר לעיתים אף מורכבים. עובדים רבים תובעים את מעבידיהם ולרוב זוכים.

סיבה נוספת היא הרגישות והסודיות הקיימת בנושא השכר לפיכך מעבידים רבים, פונים לגורם מקצועי המתמחה בתחום זה כדי שתפיק עבורם הכנת תלושים חיצונים.
שירות כזה מעניק למעסיק מקצועיות וזמינות מידית.

כשמדברים על חשבות שכר במיקור חוץ

בדרך כלל מדבר על שירותי חשבות שכר והפקת תלושי שכר. בשנתיים האחרונות משרד העבודה מבצע ביקורות שכר בכל ענפי המשק שבגינם מוטלים על מרבית העסקים קנסות ועיצומים במאות אלפי שקלים בגין חישוב שכר שגויים. פה חשבות שכר במיקור חוץ נכנסת לתמונה, מלאכת חישוב השכר הפכה לנטל ולאחריות רבה של המעסיק.

גם חשבי שכר שעובדים בחברות ובעסקים מתקשים לעמוד בעדכונים המקצועיים של דיני עבודה ובעומס עבודה. בשל כך בעלי עסקים רבים הפנימו את חשיבות ההתקשרות עם לשכת שרות מקצועית בעלת ניסיון רב על מנת להתמודד עם הדרישות הקפדניות של משרד העבודה והוראות החוק.

"חברתנו הינה לשכת שרות לחישובי שכר בעלת ותק רב שנים אשר מעניקה שירות מקצועי, אמין, החוסך לך המעסיק עלויות והתעסקות מיותרת מול העובדים ורשויות החוק."

חשבות שכר במיקור חוץ

המקצועיות שלנו היא היתרון שלך:

– חישוב המשכורות מתבצעות על ידי חשב/ת שכר מומחה בתחום החשבות הבקיא בדיני עבודה ומיסוי.
– חסכון רב בעלויות של העסקה ישירה של חשב שכר.
– חסכון באחזקה של תוכנת שכר.
– עמידה בלוחות זמנים לתשלום שכר העובדים.
– יעוץ וליווי בכל הסוגיות הקשורות ביחסי עובד מעביד.
– מהירות ביצוע וזמינות.

איך זה בא לידי ביטוי בתלושי השכר?

מקובל לחשוב כי דיני העבודה הינם פשוטים ליישום וכל מנהל חשבונות ידע להכין תלוש שכר. רבים מהמעסיקים פוטרים את הצורך בלשכת שכר בטענה : יש לי רואה חשבון והוא יודע ואחראי לחשב את תלושי השכר. האמת רחוקה מרחק שנות אור מטענה זו. 

חשבות השכר היא מקצוע מסובך שנדרשת בו בקיאות וידע רב. על חשב השכר להתעדכן תדירות בחידושי הפסיקה . חשב שכר שלא מתעדכן נחשב למי שאינו יודע לבצע תלושי שכר. 

דוגמאות? בבקשה:


שאלה –
 עובד עבד אצלי חודש וחצי ופוטר . האם עלי לשלם לו פנסיה עבור תקופת עבודתו או לא? מקובל היה לחשוב כי עובד הגם שלא השלים את תקופת 3 החודשים הראשונים עדיין יש לשלם לו פנסיה. לאחרונה קבע בית המשפט כי אין זה כך ועובד שלא השלים 3 חודשים לא צריך לשלם עבורו פנסיה
לא חסרות עוד דוגמאות רבות אחרות.

לכן חובה שחשבות השכר תבוצע על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה משום שדיני העבודה הם סבוכים ומורכבים. לעסקים בעלי היקף של עד 500 עובדים מומלץ להוציא את עריכת תלושי השכר למיקור חוץ מדוע?

עלות של חשבת שכר מקצועית היא כ 18,000 ₪ לחודש . במחיר זול בהרבה ניתן להכין תלושי שכר במיקור חוץ (out sourcing) ולקבל רמה מקצועית גבוהה פי כמה. כמו כן הוצאת תלושי השכר למיקור חוץ גורמת להקטנת האחריות המשפטית המוטלת על המעסיק וכן גורמת שלא צריך להסתמך על עובד זה או אחר. הוצאת תלושי השכר למיקור חוץ מאפשרת לכם גם להשיג בטחון גבוהה יותר מפני מעילות . 

להלן נסביר: ידועים המקרים של מנהלי חשבונות או חשבי שכר המועסקים בעסק שעשו יד אחת עם עובד שנמצא באותו עסק ונתנו לו שכר גבוהה יותר מהדרוש והתחלק בתמורה. במקרים אחרים חשבי שכר בעסק הוציאו תלושי שכר לעובדים פקטיביים או עובדים שנעדרו באותו חודש ממקום העבודה ושילשלו את הכספים לכיסם. 

כאשר תעסיק חשב שכר במיקור חוץ תמנע את האפשרויות הללו למעילה שכן לחשבי השכר בלשכת השכר אין נגיעה כלל ועיקר בכספים. הם מכינים את תלושי השכר וכלל לא עוסקים בכספים. על ידי כך מצמצמים את האפשרות שכספים יזלגו למי שאינו זכאי להם.

חשבות שכר במיקור חוץ

מהו חשב שכר? ואיך הוא יכול לעזור?

חשב שכר הוא תפקיד הנכלל בתחום הנהלת החשבונות, והוא מתמקד בחישובי המשכורות לעובדים בעסקים ובארגונים.
במסגרת עבודתו נדרש החשב להתמצא בכל החוקים והתקנות שעל פיהם יש לנכות ולזכות את העובד המסוים, ועל כן, זהו מקצוע שנלמד באופן ספציפי לכן חשב שכר הוא מקצוע הנלמד והבוגרים נדרשים לעבור מבחני הסמכה של משרד העבודה והרווחה כמו כן הבוגרים נדרשים להשתתף בקורסים לרענון מידי שנה. 

בין היתר לומדים הבוגרים גם את הנושאים הבאים : דיני עבודה, חוק ביטוח לאומי, חוק מס הכנסה, שיטות בקרה ופיקוח על תלושי השכר שיוצאים
ארגז הכלים של חשב השכר צריך להכיל את הכלים, את התכונות ואת המיומנויות הבאות כדי שיצליח למלא את ייעודו:

ידע חשבונאי – חשבות שכר דורשת שליטה בכל הנוגע לחשבונאות. אדם ללא נטייה ריאלית וללא שליטה בעולם המספרים לא יוכל לשרוד במשרה זו.

ידע משפטי נרחב – ישנם חוקים רבים המשפיעים על חישוב השכר של העובדים. כך, למשל, חוקי המגן (דיני עבודה) המבטיחים את זכויות העובדים מחייבים את חשב השכר לשלוט בכל מה שקשור לתחומים כמו פנסיה, זכויות סוציאליות, דמי פיטורים, ימי חופשה, גמולי השתלמות וכן הלאה. גם שליטה בדיני מיסים נדרשת, ועל חשב השכר מוטלת מלאכה מאתגרת של חישוב התשלומים לעובדים.

יחסי אנוש ויכולות ניהוליות – חשב שכר בארגון עובד באופן צמוד הן עם המנהלים והן עם העובדים, והוא מהווה גורם מתווך בין כולם. בין התפקידים הקשים המונחים על כתפי חשב השכר בולטת הדרישה להסביר לעובדים את "כל התורה על רגל אחת" ולהמחיש להם באופן פשוט ומעשי מה מגיע להם, מה משולם להם וכיצד הם מקבלים את המגיע להם על פי חוק. 

חישוב שכר מהווה מלאכה מורכבת, קשה ליישום ואף יותר קשה להסבר ולהמחשה, ודאי למי שנעדר ידע חיוני ושלא עבר הכשרה של חשב שכר. כשחשב השכר נדרש לספק הסברים על תלוש שכר, עליו לדעת להסביר לעובד דברים מאד סבוכים באופן פשוט וקל.

מערכת שכר ממוקרת: יתרונות מרכזיים

כאשר ממקרים את בחשבות שכר למשרד רואה חשבון, ניתן להתרכז במערכת שכר מאוד חשובה שמחזקת את הארגון שלך:

חיסכון בזמן: הנהלת חשבונות שכר היא פעילות שמחייבת הרבה זמן. במקום להשקיע את הזמן שלך בזה, אתה יכול להתמקד בעסק שלך.

מקצועיות: רואי חשבון מיומנים בניהול חשבונות שכר. הם מעודכנים בכל החדשות והתקנות החדשות ומכירים את המקריאה הכספית הנדרשת להפקת חשבונות שכר מדויקים.

פחות שגיאות: עם משרד חשבונות ממוקר, סיכוי השגיאות נמוך יותר. רואה חשבון מנוסה יודע איך לחשב שכר, תרומות, מסים ותשלומים אחרים באופן מדויק.

מערכת שכר ממוקרת היא שירות שיכול להקל מאוד על החיים של בעלי העסקים. היא מספקת פתרון מקצועי לניהול החשבונות שלך, ומאפשרת לך להתמקד במה שאתה יודע לעשות הכי טוב – לנהל את העסק שלך.

מהו חשב שכר? ואיך הוא יכול לעזור?

חשבונות שכר ממוקרים הם חשבונות שכר שמנוהלים על ידי גורם חיצוני לארגון, כמו לשכת רואי חשבון. הגורם המקצועי אליו אתה ממקר את העבודה, כמו חשב שכר בכיר, ינהל את חשבונות השכר שלך וידאג לכל הדרישות החוקיות והרגולטוריות המקומיות.

חשבות שכר במיקור חוץ

מה כולל שירות תלושי שכר?

1. ניהול מערך השכר על ידי חשב/ת שכר אישי.
2. בחינה ובנית מבנה השכר בעסק.
3. הפקת תלושי שכר.
4. דוחות חודשיים שוטפים: 102, פקודת שכר ודוחות תמחיר.
5. דוחות שנתיים: 126 ,106.
6. גמ"ח לעובד – חישוב פיצויים.
7. טיפול בקופות גמל מול סוכן הביטוח.

ועוד!

* השירות של הפקת תלושי שכר הינו שירות חודשי והתמחור לפי תלוש לעובד.

מנהלת החשבונות נמצאת בחופשת לידה? החשב עזב בפתאומיות? צריך מנהל/ת חשבונות ליומיים בשבוע? אולי הגיע הזמן לחשוב עלינו.

אנו נציב במשרדך אנשי מקצוע בתחומי החשבונאות בעלי ניסיון רב לתקופה קצרה או ארוכה לצורך הכנת תלושים חיצונים.

כך תשיג רמה גבוהה של מקצועיות בעלות נמוכה יחסית.

חשבות שכר במיקור חוץ | שירותי חשבות שכר

עסק בצמיחה צריך חשבות שכר במיקור חוץ

הוצאת השכר הינה אחת ההוצאות הגדולות בעסק, וניהול נכון של השכר יסייע לך ולחברה שלך לצמצם תשלומי מס עודפים, לתכנן את צמיחת החברה לאורך שנים ולצמצם טעויות בתלושי שכר (ותביעות עובדים בגין טעויות אילו) .

אנו נותנים שירותי שכר למאות עסקים – ואנו בטוחים שנוכל לסייע גם לך. אנו מתחייבים לתת לך כלקוח/ה את מלא תשומת הלב, להקפיד על הפרטים הקטנים ולהציע תועלת אמיתית לארגון שלך.

השירות שלנו כולל:

שירותי חשבות שכר הופכים ליותר ויותר פופולריים בקרב עסקים בכל הגדלים. מעסקים קטנים ועד תאגידים גדולים, חברות מבינות את היתרונות הרבים של מיקור חוץ של שירותי שכר. לא רק שזה יכול לחסוך לחברות זמן וכסף, אלא זה גם יכול לעזור להן לשמור על ציות לחוקים ולתקנות שכר. כאשר נעשה נכון, מיקור חוץ של שכר יכול להיות מחליף משחק עבור כל עסק.

שירותי שכר במיקור חוץ מספקים לעסקים גישה מקיפה לניהול צורכי השכר שלהם. במקום לנהל את מערכת השכר שלהן, חברות יכולות לבצע מיקור חוץ של השכר שלהן לספק צד שלישי. ספק צד שלישי זה מטפל בכל המשימות הקשורות לשכר, כגון חישוב תלושי שכר, הגשת מיסים והנפקת תלושי שכר. זה לא רק מאפשר לחברות להתמקד בפעילות הליבה העסקית שלהן, אלא זה גם עוזר להן לשמור על ציות לחוקי השכר המשתנים ללא הרף.

איך לעבור למיקור חוץ יעזור לעסק שלך?

ישנם יתרונות רבים במיקור חוץ של שירותי שכר. אחד היתרונות הגדולים ביותר הוא החיסכון בעלויות. על ידי מיקור חוץ של שכר, חברות יכולות להפחית משמעותית את עלויות התקורה שלהן. 

במקום לשלם עבור תוכנות ומערכות שכר יקרות, חברות יכולות למיקור חוץ את צרכי השכר שלהן לספק צד שלישי מנוסה. זה יכול להביא לחיסכון משמעותי בעלויות.

יתרון נוסף, במיקור חוץ של שכר הוא שיפור הדיוק. עם ספק צד שלישי, חברות יכולות להבטיח שחשבוניות השכר שלהן תמיד מדויקת ומעודכנת. זה עוזר להם להימנע מטעויות יקרות, כגון איחור בתשלומים או ניכויים שגויים. זה גם עוזר להם לשמור על ציות לחוקי השכר.

מיקור חוץ של שכר גם עוזר לחברות לשמור על התמקדותן בפעילות הליבה. על ידי מיקור חוץ של השכר שלהן, חברות יכולות לפנות זמן רב יותר כדי להתמקד בפונקציות הליבה העסקיות שלהן. זה יכול לעזור להם להשיג תוצאות טובות יותר ולהגביר את היעילות הכוללת שלהם.

לבסוף, מיקור חוץ של שכר מסייע לחברות לשמור על ציות לחוקי השכר המשתנים ללא הרף. עם ספק צד שלישי, חברות יכולות להישאר מעודכנות בתקנות השכר העדכניות ביותר. זה עוזר להם להימנע מקנסות יקרים וקנסות על אי ציות.

לסיכום, שכירת שירותי חשבות שכר הוא מהלך חכם לעסקים בכל הגדלים. זה יכול לעזור להם לחסוך כסף, לשפר את הדיוק, להפחית עלויות תקורה ולהישאר בציות לחוקי השכר המשתנים ללא הרף. זה win-win לעסקים ולעובדים שלהם. כל עסק צריך לשקול להוציא את שירותי השכר שלו למיקור חוץ כדי לנצל את ההטבות הללו.

שירותי חשבות שכר במיקור חוץ - יתרונות
היתרונות של מיקור חוץ של חשבונות שכר

ישנם יתרונות רבים למיקור חוץ של חשבונות שכר/ שירותי חשבות שכר. הנה כמה מהם:

חיסכון בזמן: ניהול חשבונות שכר הוא תהליך זמני. הוא מחייב מעקב אחר נתונים משתנים, חישובים מדויקים וכתיבת דוחות. כאשר ממקרים את המשימה למומחה חיצוני, אתה משחרר זמן שלך להתמקד בפעולות העסק האחרות.

ניהול מקצועי: רואי חשבון מיומנים בניהול חשבונות שכר. הם עדכניים בכל התקנות החדשות ומכירים את הפרטים הפיננסיים הדרושים להפקת חשבונות שכר מדויקים.

הפחתת שגיאות: עם מומחה חיצוני, יש פחות סיכוי לשגיאות. רואי חשבון מנוסים יודעים איך לחשב את השכר, התרומות והמסים באופן מדויק, ולהפחית את הסיכוי לשגיאות.

עמידה בפרטים החוקיים והתקנות: רואה חשבון מכיר את כל התקנות החוקיות והסטנדרטים הרלוונטיים. הם יודעים איך להפיק דוחות, מה לציין בהם ואיך להגיש אותם לרשויות המתאימות.

תהליך המיקור החוץ של חשבונות שכר

אז איך נראה התהליך של מיקור חוץ של חשבונות שכר? באופן כללי, הוא כולל את השלבים הבאים:

הסכמה על הסכם שירות: השירות מתחיל בהסכמה על הסכם שירות, שמגדיר את האחריות של כל הצדדים, ההסכמים הכספיים ואת הפרטים הארגוניים של העסק שלך.

קביעת מערכת נתונים: רואה החשבון יקבע מערכת נתונים שמאפשרת לו לגשת למידע הנדרש, כולל שעות עבודה, שכר, תוספות, חיסונים וכדומה.

ניהול חשבונות השכר: רואה החשבון מנהל את חשבונות השכר של העובדים, כולל חישוב שכר, תרומות, מסים ואחריות אחרות.

דיווח לרשויות: לבסוף, רואה החשבון מדווח לרשויות המתאימות ומבטיח שכל המסמכים מוגשים בזמן הנכון.

מסקנה

מיקור חוץ של חשבונות שכר הוא תהליך שיכול לחסוך לך זמן ולהביא לניהול מקצועי של חשבונות השכר של העובדים שלך. זה יכול להקל על משא ומתן עם המס המקומי ורשויות אחרות, ולהפחית את הסיכוי לשגיאות. בנוסף, בעזרת רואה חשבון מנוסה, תוכל להיות בטוח שכל פרטי החוק המתאימים נפגשים. אנו ממליצים לשקול להתחיל להשתמש בשירותי מיקור חוץ לחשבונות שכר כדי לייעל את תהליכי העסק שלך.

חשבות שכר
שירותי חשבות שכר במיקור חוץ
test
פעם ראשונה פה?
איך זה קורה אצלינו?
התחלת התהליך ואיסוף נתונים
התחלת התהליך ואיסוף נתונים
ביצוע סימולציה עם מומחה
ביצוע סימולציה עם מומחה
מעבר מקיף על כל הנתונים
מעבר מקיף על כל הנתונים
קבלת הצעה משתלמת
קבלת הצעה משתלמת
מה אומרים עלינו?
אני עובד מול עשרות, אם לא מאות ספקים, יועצים וחברות ליווי - השירות שקיבלתי מעת רצון בע"מ התעלה הרבה מעל למצופה, והרבה מעל למה שאני נתקלתי בו ביום יום .
ביקורות מעולות
מקסים
הכל מדולר
5/5
מקצוענים! לא יודע מה הייתי עושה בלעדיהם!
ביקורות מעולות
אליאור
תל אביב
5/5
החבר'ה מעת רצון בע"מ מקצוענים אמיתיים. כל מילה נוספת מיותרת - ממליץ בחום.
ביקורות מעולות
אביעד
לוי-אטינגר-נקדימון עו"ד
5/5
שמחתי מאוד לקבל שירות מקצועי ואדיב מהמומחה.
ביקורות מעולות
דליה
רעננה
5/5
הצוות, בראשות שי - נתנו לי מהרגע הראשון את ההרגשה שאני בידיים טובות.
ביקורות מעולות
שחף
הדיה בע"מ
5/5
יש לכם שאלה? נשמח לסייע
כמות העובדים: *
מה השם שלך? *
מה מספר הטלפון שלך? *

לחיצה על כפתור "התחל בתהליך" מהווה את הסכמתך להעברת פרטיך לגופים המומלצים של "עת רצון בע"מ", "קבוצת בן שמואל רואי חשבון" ולתנאי השימוש באתר. קראת והבנת את תנאי השימוש באתר ומדיניות הגנת הפרטיות של החברה והם מקובלים עליך.

test
נשמח לעזור!
שלחו הודעה ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
מה השם שלך? *
מה מספר הטלפון שלך? *
בעת לחיצה על כפתור " חזרת נציג" הינך מאשר/ת בזאת לבן שמואל רואי חשבון לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י שליחת מייל חוזר.