השקמה 2, אזור
03-5611902
בן שמואל | משרד רואי חשבון בתל אביב | רואה חשבון תל אביב
שירותי בודק שכר מוסמך

שירותי בודק שכר מוסמך

שירותי בודק שכר מוסמך בכפוף לחוק הגברת האכיפה של דיני העבודה

עם השנים תחום דיני העבודה הולך וצובר תאוצה: מדי פעם נערכות ביקורות של משרד התעשייה והמסחר וקנסות כבדים מוטלים, עובדים תובעים בבתי משפט ולרוב גם זוכים, עובד אחד שתובע מספר לכל חבריו ואלו באים אחריו.
החשיפה של המעביד בכל מקרה נאמדת בעשרות ומאות אלפי שקלים!

בשנת 2012 נכנס לתוקף החוק להגברת האכיפה בכל הקשור לזכויות העובדים במקום עבודתם.

החוק חל הן על מעבידים והן על מזמיני שירותים מקבלני משנה שאינם מבטיחים תנאי שכר בסיסיים לעובדים (ו/או לקבלני המשנה). החוק קובע כי למעביד/מזמין השירות אשר חתמו על הסכם כאמור, יש אחריות ישירה לאכיפה ושמירה על זכויות עובדים וקבלני המשנה גם אם מזמין השירות אינו המעסיק הישיר שלהם וצפויים לעמוד לדין פלילי.

לעניין שירותים מקבלני משנה, קובע החוק כי אחריות מזמין השירות תחול בענף השמירה והאבטחה, ניקיון, וההסעדה.

כדי לנסות ולצמצם את החשיפה אנו מציעים לכם לבצע ביקורת על מערך השכר והטיפול בנושא ניכויים משכר העובדים. הביקורת תערך על ידי רואה חשבון שהוא בודק שכר מוסמך מטעם משרד העבודה.

משרדנו בעל תעודת בודק שכר מוסמך מטעם משרד העבודה והרווחה.

לחברת עת רצון בע"מ ניסיון רב שנים בתחומי השכר בכלל, בהסכמים קיבוצים, ענפיים וכן בתחומי השכר לבתי מלון, חברות שמירה וכח אדם ורשתות מזון בפרט.

פנו אליך ממשרד העבודה והרווחה לעריכת ביקורת?

לאחרונה רבים מהעסקים בארץ מקבלים פניה שכזו. לעיתים סתם עלית במדגם ולעיתים בעקבות הלשנה. הנך חשוף לתביעות והטלת עיצומים כספיים מצד משרד העבודה והרווחה. כדאי שמומחים יטפלו בנושא מול משרד העבודה והרווחה. לחברתנו נסיון רב בהתמודדות עם סוגיות בנושא דיני עבודה. אל תמתין לקביעה של משרד העבודה שאז אולי יהיה קשה יותר לשנותה. פנה כבר היום.

למי דרושים שירותי שירותי בודק שכר  ומה דוח בודק שכר כולל:

שירותי בודק שכר מוסמך רלוונטיים במקרים שבהם:

  1. מעסיק נדרש לבצע ביקורת שכר פנים ארגונית על מנת, לוודא שהארגון עומד בדינים והחוקים ו\או בהתאם לצו הרחבה החלים על העסק .
  2. המעסיק/מזמין שירות מבקש לקנות הגנה מפני עיצומים כספיים ותביעות בתחום דיני עבודה, אזרחיות ופליליות ומבקש לבחון את אופן הרישום, הפעילות והדיווח של העסק ומחלקת שכר.
  3. מזמין שירות המעסיק עובדי קבלן והשירות מחברת הקבלן ניתן במהלך תקופה של מעל לשישה חודשים.
  4. עקב ביקורת של משרד העבודה והרווחה אשר מצא ליקויים בתחום זכויות העובדים/קבלני משנה, נדרש המעסיק ו/או מזמין השירות לקבל אישור ודוח של בודק שכר כי הליקויים הוסרו.

במידה והליקויים לא יתוקנו על ידי המעסיק גם מזמין שירות שעובדי הקבלן מועסקים על ידו יהיה חשוף לקנסות גבוהים ולתביעה אזרחית ופלילית.

חברתנו עורכת ביקורות שכר בהתאם לחוק להגברת האכיפה לארגונים.

אם הנך זקוק בהקדם לבודק שכר מוסמך צור עמנו קשר בטלפון 03-5611891 או השאר פרטים בטופס ונחזור אליך בהקדם.

צרו קשר עימנו

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם:

לקוחות יקרים,

לנוחיותכם, אתם מוזמנים להוריד את האפליקציה שלנו מחנות האפליקציות.

לחצו על הסוג המכשיר שלכם: