test

לשכת שכר חיצונית

למה הארגון שלך חייב את זה?

חברת "עת רצון" מקבוצת בן-שמואל רואי חשבון מעניקה שירותי לשכת שכר במיקור חוץ לחברות וארגונים. שירות איכותי אמין, ומדויק ללא פשרות ע"י חשבי שכר מיומנים ומנוסים.

  • התחלת התהליך ואיסוף נתונים.
  • ביצוע שיחת התאמה עם מומחה.
  • מעבר מקיף על כל הנתונים.
  • קבלת הצעה משתלמת.

רוצים לשמוע עוד?

test
לשכת שכר חיצונית - למה הארגון שלך חייב את זה?

לשכת שכר – מי צריך את זה בכלל ?

תחום השכר הוא תחום מאוד מורכב המחייב דייקנות רבה ,והיכרות מעמיקה של כל חוקי העבודה והשכר בישראל. ניהול השכר מצריך מבעל החברה משאבים רבים תוך תשומת לב לפרטים. לשכת שכר היא הפתרון היעיל שחוסך עליות רבות. לשכת שכר (Payroll Office) היא מחלקה של החברה או העסק שאחראית על חיוב שכר לעובדים. המחלקה מבוססת על החוקים הפנימיים של החברה או העסק ומטפלת בתהליכים של חיוב שכר, חישוב שכר, שליחת חשבוניות ועוד.

לשכת שכר מאפשרת לך לנהל בקלות את כל התהליכים שקשורים לשכר שלך בצורה אופטימלית וברורה. היא מאפשרת לך לנהל בקלות את נתוני השכר שלך ולעקוב אחרי התמורות נוספות שקשורות לתקציב שלך. נוסף לכך, לשכת שכר מאפשרת לך לחסוך המון זמן ומאמץ בניהול השכר שלך.

רוב העסקים בישראל כבר הבינו והפנימו: תלושי שכר מכינים אך ורק דרך לשכת שכר.

מהי לשכת שכר?

לשכת שכר או לשכת שכר במיקור חוץ היא בעצם לשכת שרות לחישובי שכר בעלת ותק רב שנים אשר מעניקה שירות מקצועי, אמין, החוסך לך המעסיק עלויות והתעסקות מיותרת מול העובדים ורשויות החוק.
המקצועיות שלנו היא היתרון שלך:

1. חישוב המשכורות מתבצעות על ידי חשב/ת שכר מומחה בתחום החשבות הבקיא בדיני עבודה ומיסוי.
2. חסכון רב בעלויות של העסקה ישירה של חשב שכר.
3. חסכון באחזקה של תוכנת שכר.
4. עמידה בלוחות זמנים לתשלום שכר העובדים.
5. יעוץ וליווי בכל הסוגיות הקשורות ביחסי עובד מעביד.
6. מהירות ביצוע וזמינות.

איך לשכת שכר עוזרת לנו?

לשכת שכר זוהי לשכה המנהלת את כל מערך השכר שלך בעסק ברמה המקצועית ביותר ובלי פשרות .חוסך לך המעסיק עליות רבות, התעסקויות מיותרת מול העובדים והרשויות ,וטיפול מקצועי ביותר במשאב החשוב ביותר בארגון. חשב שכר מהווה פונקציה קריטית בניהול חברה עסקית ומופקד בידיו ביצוע תחשבי השכר ומרכיביהם השונים לעובדים.

ארגונים רבים מודעים היום לסיכון הכרוך בהכנת תלושי שכר המצריך דיוק, קפדנות, וידע נרחב ומעמיק בדני עבודה, לשכת השכר של "עת רצון בע"מ" עם ניסיון של למעלה מזה 30 שנה מעניקה ללקוחותיה שירות בצורה המקצועית ביותר בעזרת אנשי מקצוע איכותיים והטובים ביותר.

למי מתאים לעבוד עם לשכת שכר?

בשנים האחרונות שחקן חדש לתחום והוא משרד העבודה והרווחה. המשרד החל לפנות בצורה אקראית ושאיננה אקראית למעסיקים רבים ולבדוק את חישובי השכר שלהם. למעלה מ 92% מהבדיקות מסתיימות בהטלת קנסות על המעסיקים. הקנסות הללו נעים בין עשרות למאות אלפי שקלים.
אם כן הכנת תלושי שכר באמצעות לשכת שכר מובילה בהכרח לרמה מקצועית גבוהה של התלושים והגברת ההגנה על המעסיק מפני תביעות של משרד העבודה ותביעות של עובדים

למה שווה לעבוד עם לשכת שכר במיקור חוץ?

הכנת תלושי שכר באמצעות לשכת שכר מוזילה בצורה דרמטית את עלויות הפקת השכר. נקח לדוגמא מעסיק עם 150 עובדים המחזיק חשבת שכר. עלות חשבת שכר שכירה ממוצעת היא כ 17,000 ₪ (12,000 ברוטו וסוציאליות) . לעומת זאת אם יבחר להפיק את התלושים באמצעות לשכת שכר ישלם פחות מחצי !
כלומר הפקת תלושים באמצעות לשכת שכר נותנת בטחון ושקט למעסיקים, מעלה את הרמה המקצועית, וזולה משמעותית מעלות הפקת השכר באמצעות העסקת חשב שכר פנימי.
חברת עת רצון בע"מ פעילה מזה למעלה מ 20 שנה והינה מקבוצת בן שמואל רואי חשבון . החברה מעסיקה עשרות חשבי שכר ומעניקה שירותים לגופים כדוגמת אוניברסיטת בן גוריון, רשת אבי סופר, חברות ניקיון ואבטחה, מסעדות ועוד רבים אחרים.

אם גם אתם עומדים בראשו של עסק ומעסיקים עובדים, גם אתם יודעים כי הם לא עובדים בחינם. בסופו של כל חודש, אתם שמחים ומאושרים לתגמל אותם כספית על העבודה הנפלאה שהם ביצעו עבורכם. כידוע, הכנת תלוש שכר דורשת בידע, מקצועיות ויסודיות, תוך התחשבות בתנאי העסקה, תנאים סוציאלים, הפרשות לביטוח לאומי וכיוצא בזה. פה לשכת שכר חיצונית / שירותי חשבות שכר במיקור חוץ נכנסת לתמונה.

בעוד שישנם עסקים שבוחרים להעסיק בתוך הארגון חשבי שכר, גם ישנם אלו שבוחרים בחשבות שכר חיצונית, ובצדק. עבודה אל מול משרד חיצוני שמבצע בעבורכם את חישוב השכר, מבססת בעבורכם מניפה רחבה של יתרונות בולטים.

לשכת שכר

לשכת שכר אל מול חשב בארגון מה ההבדלים?

לא במקרה המון ארגונים בוחרים להפקיד את מלאכת חשבות השכר אצל משרד חיצוני. לפניכם, מספר יתרונות בולטים שכדאי שגם אתם תכירו:

ראשית, בעת שאתם עובדים עם משרד חיצוני כמו שלנו, הרי שמדובר על שירות שאתם צורכים מדי חודש. במילים פשוטות, הרי שאתם לא צריכים להעסיק עובד נוסף שתצטרכו להפיק בעבורו תלוש. עם שירות כמו שאנו מציעים, אין סיבה שתצטרכו להעסיק חשב שכר במשרה מלאה. ישנו פוטנציאל ממשי לחיסכון כספי אדיר, וזוהי אחת הסיבות שהמון ארגונים בוחרים בנו.

שנית, אתם יכולים לשלול את החשש מאינטרסים פנימיים. אין כל כוונה לייחס לעובדים שלכם תכונות שאינן מוסריות, אך היו מקרים מעולם. 

לא אחת, עלו לכותרות ידיעות על חשבי שכר שעיגלו מעט פינות לחבריהם העובדים (הגדלת היקף השעות, סימון נוכחות בעת שהם שהו בחופשה וכיוצא בזה). משרד חיצוני כמו שלנו המספק לכם שירות של חשבות שכר, מתחייב על שקיפות ועל עבודה ישרה בלבד.

והדבר האחרון: המענה המקצועי. המשרד שלנו מומחה בחשבות שכר חיצונית, והעבודה שלנו נעשית על ידי מספר חשבים מנוסים ומיומנים. במשרדים לעומת זאת, ישנו חשב אחד שצריך לבצע את העבודה לבדו. חשב שעובד לבדו המון פעמים קורס תחת העומס ולוחות הזמנים, מה שגם גורר לא אחת טעויות ואי דיוקים בהפקת התלושים.

מקצועיות : בשנים האחרונות עובדים גילו את העובדה שהם יכולים לתבוע את המעבידים וכמעט תמיד לזכות. התביעות נעות מאלפי שקלים בודדים ועד מאות אלפי שקלים. נוסף לאלו בשנתיים האחרונות החל גם משרד הכלכלה לשלוח בדיקות לעסקים לגבי תשלומי השכר. בין היתר הוא בודק את מועד התשלום של השכר את מועדי תשלום ההפרשות הפנסיוניות, את נכונות חישובי הסכומים ועוד.


בכל מקרה בו יש טעות בתשלום או שהסכומים אינם מועברים במועד סופג המעסיק קנסות בגובה של עשרות ומאות אלפי שקלים. כדי להמנע מכל התביעות והדרישות הללו וכדי לצמצם חשיפות מומלץ לעבור לחשבות שכר חיצונית. ללשכת שכר חיצונית שתחשב את המשכורות עבורכם ברמה מקצועית.

אז איך מתבצעת חשבות השכר בעזרת לשכת שכר?

מאחר ואנחנו משרד חיצוני שמבצע את חשבות השכר לכם ולעובדים שלכם, אנו זקוקים לשיתוף פעולה מלא אתכם. האחריות שלכם היא לספק לנו את הסכמי העבודה של כל עובד ופירוט השעות. מכאן והלאה? אנחנו נבצע את החשבות בסטנדרט המקצועי ביותר! 

כידוע, תלוש שכר אינו כולל אך ורק את השורה התחתונה – המשכורת החודשית, אלא גם תנאים סוציאלים שונים (שהם חשובים לא פחות). עם כל שינוי בתנאי העסקה, לרבות סוג ההעסקה (גלובלי/שעתי), היקף המשרה וכיוצא בזה, יש ליידע אותנו.

לשכת שכר

לשכת שכר – מה עליכם לבדוק?

אז איך בוחרים משרד שמציע חישוב שכר חיצוני? שימו לב לפרמטרים הבאים:

מקצועיות לשכת השכר

מדובר על הדבר הבסיסי ביותר, אך גם זה שצריך להבטיח בראש ובראשונה. משרדנו מפיק תלושי שכר, כאשר הצוות שלנו מכיר לעומק את החוקים הרלוונטים ואת דיני העבודה השונים. אנו מאמינים ביסודיות ובהענקת תשומת לב לכל פרט בהסכם העבודה שיש לכל עובד. כאלו האחראים על סוגיית חשבות השכר לעסק שלכם, אנו צריכים להפגין בקיאות בשלל נושאים: ביטוח לאומי, מס הכנסה, תנאים סוציאלים וכיוצא בזה.

עמידה בזמנים

הדבר האחרון שתרצו הוא לאחר במתן המשכורות לעובדים. האחריות? שלנו! אנו מתחייבים על עמידה בזמנים, וביצוע חשבות השכר בהתאם למה שסוכם מולכם.

זמינות לשכת השכר

העובדה כי אנחנו משרד חיצוני שמבצע בעבורכם את חשבות השכר, לא אומרת כי אנו עתידים לשוחח רק פעם בחודש. אנו זמינים לכם ולעובדים שלכם דרך קבע עם מענה על שאלות, התייעצויות ובירורים אודות התלוש.

איך לשכת השכר של חברת "עת רצון" יכולה לעזור?

– חישוב השכר נעשה ע"י חשב/ת שכר מקצועיים ביותר עם תודעת שירות גבוהה ושאיפה למצוינות.
-שיטות עבודה מגוונות המאפשרות עבודה בצורה היעלה והמדויקת ביותר, תוך שימוש באמצעים מקוונים בתוכנות שכר מגונות ומתקדמות.
– בקרה על כל מערך השכר על ידי חשבי שכר בכירים.
– עמידה בזמנים לתשלום שכר העובדים בזמן.
– ייעוץ ולויי עסקי בכל הקשור בתחום השכר.
– חטיבת שכר חיצונית מקטינה קנסות גדולים.
– חיסיון מלא לכל נושאי המשרות בארגון.
במסגרת השירות ילווה אתכם חשב/ת שכר בכיר, מקצועי, מיומן, ומנוסה, בעל ידע נרחב בעולם השכר, מיוסי וחקיקה. במסגרת השירות שאנו נותנים תוכלו לחסוך במשאבי כח אדם העוסקים במשימות ניהול השכר והתעדכנות בדרישות חוקי השכר .

מה הערך המוסף שלנו?

הפירמה מדורגת בעשיריה הרביעית של משרדי רואי החשבון הגדולים בארץ, דבר המקנה ללקוחותיה כלים של פירמה גדולה עם יחס אישי. הפירמה פועלת כ One Stop Shop ו"עוטפת" את הלקוח במגוון שירותים הנדרשים לגוף עסקי. בין לקוחותינו לקוחות מהארץ ומחו"ל, חברות עם היקפי פעילות של מאות מיליוני ₪ מחד ונישומים יחידים מאידך.

מה הניסיון שלנו?

במהלך למעלה מ 20 שנה טיפלנו באלפי גופים עסקיים מסוגים וגדלים שונים: חברות בצמרת עולם העסקים הישראלי, חברות הנסחרות בבורסה, רשויות מקומיות ומפלגות כמו גם עצמאים ויחידים. הפירמה מספקת שירותים למגוון רחב של לקוחות מכלל ענפי המשק: שוק ההון, תעשייה, נדל"ן, מסחר ושירותים, מוסדות פיננסיים, היי טק, מלונאות, טכנולוגיות, מדיה ותקשורת, רפואה, תשתיות ועוד.

עסק בצמיחה צריך לשכת שכר מקצועית לצידו

הוצאת השכר הינה אחת ההוצאות הגדולות בעסק, וניהול נכון של השכר יסייע לך ולחברה שלך לצמצם תשלומי מס עודפים, לתכנן את צמיחת החברה לאורך שנים ולצמצם טעויות בתלושי שכר (ותביעות עובדים בגין טעויות אילו) .

אנו נותנים שירותי שכר למאות עסקים – ואנו בטוחים שנוכל לסייע גם לך. אנו מתחייבים לתת לך כלקוח/ה את מלא תשומת הלב, להקפיד על הפרטים הקטנים ולהציע תועלת אמיתית לארגון שלך.

לשכת שכר חיצונית
test
פעם ראשונה פה?
איך זה קורה אצלינו?
התחלת התהליך ואיסוף נתונים
התחלת התהליך ואיסוף נתונים
ביצוע סימולציה עם מומחה
ביצוע סימולציה עם מומחה
מעבר מקיף על כל הנתונים
מעבר מקיף על כל הנתונים
קבלת הצעה משתלמת
קבלת הצעה משתלמת
מה אומרים עלינו?
אני עובד מול עשרות, אם לא מאות ספקים, יועצים וחברות ליווי - השירות שקיבלתי מעת רצון בע"מ התעלה הרבה מעל למצופה, והרבה מעל למה שאני נתקלתי בו ביום יום .
ביקורות מעולות
מקסים
הכל מדולר
5/5
מקצוענים! לא יודע מה הייתי עושה בלעדיהם!
ביקורות מעולות
אליאור
תל אביב
5/5
החבר'ה מעת רצון בע"מ מקצוענים אמיתיים. כל מילה נוספת מיותרת - ממליץ בחום.
ביקורות מעולות
אביעד
לוי-אטינגר-נקדימון עו"ד
5/5
שמחתי מאוד לקבל שירות מקצועי ואדיב מהמומחה.
ביקורות מעולות
דליה
רעננה
5/5
הצוות, בראשות שי - נתנו לי מהרגע הראשון את ההרגשה שאני בידיים טובות.
ביקורות מעולות
שחף
הדיה בע"מ
5/5
יש לכם שאלה? נשמח לסייע
כמות העובדים: *
מה השם שלך? *
מה מספר הטלפון שלך? *

לחיצה על כפתור "התחל בתהליך" מהווה את הסכמתך להעברת פרטיך לגופים המומלצים של "עת רצון בע"מ", "קבוצת בן שמואל רואי חשבון" ולתנאי השימוש באתר. קראת והבנת את תנאי השימוש באתר ומדיניות הגנת הפרטיות של החברה והם מקובלים עליך.

test
נשמח לעזור!
שלחו הודעה ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
מה השם שלך? *
מה מספר הטלפון שלך? *
בעת לחיצה על כפתור " חזרת נציג" הינך מאשר/ת בזאת לבן שמואל רואי חשבון לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י שליחת מייל חוזר.