השקמה 2, אזור
03-5611902
בן שמואל | משרד רואי חשבון בתל אביב | רואה חשבון תל אביב
מחפשים רואה חשבון זמני? זה בהחלט אפשרי!

מחפשים רואה חשבון זמני? זה בהחלט אפשרי!

אומרים שלכל חברה מצליחה, יש שלושה אנשים האחראים להצלחתה: מנהל/ת המשרד, איש המכירות ומנהל/ת החשבונות. אז מה קורה אם אחד מהם עוזב בפתאומיות או שנדרשת להם החלפה לתקופה קצרה (נסיעה לחו"ל, חופשת לידה, מחלה ממושכת)? למי פונים כדי לקבל השמה זמנית של בעל מקצוע שאיננו פחות ממעולה? ואיך ניתן להבטיח שהעסק ימשיך לתקתק?

הפתרון הזמין והמהיר לעסקים הזקוקים להנהלת חשבונות, חשבות שכר וראיית חשבון

אם אתם זקוקים לעובד קריטי שחסר לכם בתחום הניהולי-פיננסי ואינכם סומכים על גיוס אדם חדש לביצוע המשימה, בשורות טובות בפינו! ניתן לקבל שירות של השמת רואי חשבון לתקופות קצרות בעסק שלכם מטעם רואה החשבון האישי ובכך גם ליהנות מהמשך עבודה תקין וגם להיות סמוכים ובטוחים כי העבודה מתבצעת כסדרה, בהתאם להנחיות ולתנאים העסקיים שלכם. רואה החשבון יודע היטב כיצד העסק מתנהל, הוא מודע לכל אישיו כלכלי אפשרי הנוגע לכם ועל כן מסוגל לספק לכם שירות יעיל, מקצועי ומהימן לתקופת הזמן הקרובה ובעלות נמוכה. בנוסף לכך, מטעמי חיסכון או חשש מאינטרסים סמויים, מעדיפים בעלי עסקים רבים לחסוך העסקה של חשב/ת שכר במשרה מלאה ולהשתמש בשירותי השמה באופן קבוע כדי שיופקו תלושי שכר באופן מהיר ויעיל. יתרון נוסף של השיטה הוא איתור ליקויים ומתן ייעוץ ותמיכה מתאימים להמשך הדרך, במקביל לעבודה החשבונאית.

לא משנה באיזה תחום מתמקד העסק שלכם, סביר שאתם נעזרים לא מעט בשירותיו של רואה חשבון. זקוקים באופן זמני לשירות כזה וחשובה לכם רמת המקצועיות הגבוהה וגם האמינות? משרד רואי החשבון בן-שמואל, הוא הכתובת המתאימה להיעזר בשירותיה. לתיאום פגישה ולמידע נוסף על שירותי המשרד, התקשרו לטלפון: 03-5611891

צרו קשר עימנו
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם:

לקוחות יקרים,

לנוחיותכם, אתם מוזמנים להוריד את האפליקציה שלנו מחנות האפליקציות.

לחצו על הסוג המכשיר שלכם: