השקמה 2, אזור
03-5611902
בן שמואל | משרד רואי חשבון בתל אביב | רואה חשבון תל אביב
לא רואים שקל מהעסק? הכירו את שיטת הייעוץ שתפתור את הבעיה

לא רואים שקל מהעסק? הכירו את שיטת הייעוץ שתפתור את הבעיה

רבים טועים וממהרים לקחת יועץ עסקי לצורך הגדלת רווחים ותכנון תזרים מזומנים יעיל. אך למעשה קיים הבדל רב בין הסתייעות בייעוץ עסקי, לבין זו המכונה ייעוץ פיננסי לחברות – מסגרת הייעוץ שתציל אתכם ממשברים או גירעונות, תחזה מהלכים כלכליים ותייצר עבורכם חוסן כלכלי ורווחים אישיים.

ייעוץ פיננסי, ייעוץ עסקי… מה בכלל ההבדל?

בעוד שייעוץ עסקי הוא שם כולל לתחומי ייעוץ רבים (ייעוץ אסטרטגי, ארגוני, כלכלי, מכירתי ועוד), הייעוץ הפיננסי נועד אך ורק לצורך ייצור של הגדלת שורת הרווח במסגרת ההכנסות וההוצאות השוטפות של העסק. היועץ העסקי יכול אמנם לנתח עבורכם מהלכים כלכליים כאלו ואחרים, אך לא תמיד מדובר בהתמחותו המקצועית ולרוב הוא בעל כובעים נוספים, כך שאין הוא מתאים לעסקים הזקוקים להכוונה כלכלית, ניהול תזרים מזומנים וצפי הכנסות תקופתי, הנוגעים לפן הכלכלי בלבד.

יועץ פיננסי הוא זה שידריך אותך כיצד להגדיל את רווחיך. הוא זה שישב וינהל משא ומתן מול הבנקים בניסיון להשיג פתרונות כלכליים אובים יותר. היועץ הפיננסי הוא זה שינתח עבורך פרויקטים ויקבע כדאיות וסדרי עדיפויות והוא זה שישיג עבורך מימון זול ובתנאים טובים.

אני רוצה להיעזר ביועץ פיננסי מעולה!

גם אם אתם פנתרי שיווק, אנשי שירות מעולים ותותחי מכירות, אין הדבר מבטיח לכם רווחה כלכלית. מומלץ לפנות לרואה חשבון מקצועי המציע שירותי ייעוץ כלכלי לחברות. רואה החשבון מתמצא בכל הסוגיות הכלכליות ויכול להעריך עבורכם את שווי החברה, יחידות רווח והפסד, לנהל מולכם את צפי ההכנסות ולתכנן יחד אתכם מהלכים כלכליים נכונים, שיגרמו לכם להמשיך בעיסוקכם, תוך יצירת רווחה כלכלית גדולה.
לייעוץ מקצועי לחצו כאן
מוצאים את עצמכם טועים לא אחת בכל הקשור לניהולו הכלכלי של העסק שלכם? חשוב לכם ללמוד כיצד לפעול ולהתנהל כלכלית נכון? משרד רואי החשבון בן-שמואל, הוא הכתובת המתאימה לפנות אליה והמקום שיספק לכם את הייעוץ המקצועי ביותר שלו אתם זקוקים. לתיאום פגישה ולמידע נוסף על שירותי המשרד, התקשרו לטלפון: 03-5611891

צרו קשר עימנו
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם:

לקוחות יקרים,

לנוחיותכם, אתם מוזמנים להוריד את האפליקציה שלנו מחנות האפליקציות.

לחצו על הסוג המכשיר שלכם: