בן שמואל | משרד רואי חשבון בתל אביב | רואה חשבון תל אביב

העסק בצרות? כך תבחרו יועץ עסקי פיננסי

רוצים לשמוע עוד?

הדר
Finances Saving Economy concept.

הצורך הגדול ביותר בעסק הוא רווח כלכלי אישי שיקיים את האדם שמאחוריו. ולשם כך לא די רק בכישרון ובעבודה קשה, אלא גם בידע מקצועי נרחב בנוגע לאסטרטגיות התקציב הטמונות במסגרת העיסוק. מדובר בתובנה חשובה ומשמעותית עבור כל בעל עסק, שמייצרת פעמים רבות תסכול רב מאוד: לא די רק בלהבין בנושאים המקצועיים הנוגעים למהלך העבודה, אלא דרושה הבנה רבה מאוד בנוסף בתחום הפיננסי. ומי שאיננו מתמצא בתחום ובכל זאת לא מעוניין לקבל שירות מאת יועץ פיננסי לעסקים? סכנת התרסקות ממשית נשקפת לפניו.

יועץ לעסקים = רווחים!

ניהול העסק הוא מיומנות בפני עצמה, הלב הפועם של העסק והסיבה לקיומם של יועצים עסקיים. יועץ פיננסי לעסק משמש פעמים רבות כגורם המתווך בין בעל העסק שאיננו מיומן בתחום הפיננסי לבין הקופה העסקית ומטרתו היא לשפר את התפקודים הכלכליים של העסק, כך שיתנהל כשורה לטווח ארוך ויניב לבעליו רווחים משמעותיים.

השירות בתחומי הייעוץ איננו זול וגובה משאב כספי נוסף מהעסק שלכם. על כן בבואכם לבחור יועץ עסקי לעסקים, כדאי לוודא מול רואה החשבון שלכם האם ניתן לספק דרכו את שירותי הייעוץ. במקרים רבים מדובר בכלכלן ממולח ומנוסה, המשמש ממילא כאחראי הדוחות, הנתונים, ההגשות השנתיות למס הכנסה והמתווך של חשבון הבנק העסקי. רואה החשבון יכול לסייע לכם בתרחישים פיננסיים ובקבלת החלטות כספיות, לבצע מאזני רווח והפסד, לבנות צפי כלכלי תקופתי, להעריך סיכונים ולנהל את תזרים המזומנים. מכאן שהוא גם היועץ וגם הפועל, דבר החוסך זמן וכסף.

מה בודקים לפני שמתחילים?

אחת הדרישות הגדולות מכל יועץ עסקי בתחומו, היא השכלה רלוונטית. ללא תואר בחשבונאות, כלכלה, מנהל עסקים וכד', לא ניתן לשמש כיועץ בתחומים אלה ועל כן מומלץ להיזהר משרלטנים ללא תעודות מתאימות. ודאו שבידי היועץ הפוטנציאלי ניסיון עשיר והמלצות. לעתים ייעוץ עסקי לעסקים במקום מסוים מסתמן ככדאי, אם הוא מתמחה בתחום עיסוקכם, או בתחום פיננסי רלוונטי לכם במיוחד כמו הערכת שווי חברה, ניהול תזרים מזומנים או ייצוג מול רשויות המס.

חשוב להתנהל כלכלית בצורה נכונה וחכמה יותר? תוהים מי יכול לעזור במקרה הזה ואילו שירותים נוספים יוכלו לעזור לכם גם כן? משרד רואי החשבון בן-שמואל, הוא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לתיאום פגישה ולמידע נוסף על שירותי המשרד ועל אופי ועלות הייעוץ, התקשרו לטלפון: 03-5611891

תוכן עניינים
צרו קשר עימנו
בן שמואל | משרד רואי חשבון בתל אביב | רואה חשבון תל אביב | רואה חשבון בתל אביב
פעם ראשונה פה?
איך זה קורה אצלינו?
התחלת התהליך ואיסוף נתונים
התחלת התהליך ואיסוף נתונים
ביצוע סימולציה עם מומחה
ביצוע סימולציה עם מומחה
מעבר מקיף על כל הנתונים
מעבר מקיף על כל הנתונים
קבלת הצעה משתלמת
קבלת הצעה משתלמת
מה אומרים עלינו?
אני עובד מול עשרות, אם לא מאות ספקים, יועצים וחברות ליווי - השירות שקיבלתי מעת רצון בע"מ התעלה הרבה מעל למצופה, והרבה מעל למה שאני נתקלתי בו ביום יום .
מקסים
הכל מדולר
5/5
מקצוענים! לא יודע מה הייתי עושה בלעדיהם!
אליאור
תל אביב
5/5
החבר'ה מעת רצון בע"מ מקצוענים אמיתיים. כל מילה נוספת מיותרת - ממליץ בחום.
אביעד
לוי-אטינגר-נקדימון עו"ד
5/5
שמחתי מאוד לקבל שירות מקצועי ואדיב מהמומחה.
דליה
רעננה
5/5
הצוות, בראשות שי - נתנו לי מהרגע הראשון את ההרגשה שאני בידיים טובות.
שחף
הדיה בע"מ
5/5
יש לכם שאלה? נשמח לסייע
כמות העובדים: *
מה השם שלך? *
מה מספר הטלפון שלך? *

לחיצה על כפתור "התחל בתהליך" מהווה את הסכמתך להעברת פרטיך לגופים המומלצים של "עת רצון בע"מ", "קבוצת בן שמואל רואי חשבון" ולתנאי השימוש באתר. קראת והבנת את תנאי השימוש באתר ומדיניות הגנת הפרטיות של החברה והם מקובלים עליך.

נשמח לעזור!
שלחו הודעה ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
מה השם שלך? *
מה מספר הטלפון שלך? *
בעת לחיצה על כפתור " חזרת נציג" הינך מאשר/ת בזאת לבן שמואל רואי חשבון לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י שליחת מייל חוזר.