בן שמואל | משרד רואי חשבון בתל אביב | רואה חשבון תל אביב

האם אתם משלמים יותר מידי למס הכנסה?

רוצים לשמוע עוד?

הדר
Close up of Frustrated Businessman reading newspaper on the desk.

אנשים פרטיים, בעלי עסקים וגורמים כלכליים כאחד, זקוקים לידע רב בנוגע להתנהלות מול מס הכנסה. בעוד מערכת החוקים סבוכה ולעתים אף בלתי מפורשת, מתקשים האזרחים לדעת בעצמם מהו שיעור המס שעליהם לשלם, דבר שעלול לייצר תשלומים מנופחים בטעות או בלבול רב בכל הנוגע לסכום הסופי. על כן חשוב שלא לבצע חישוב מס באופן עצמי, אלא להיעזר ברואה החשבון שיבצע זאת עבורכם.

הטבה, פטור, ניכוי וזיכוי? רואה החשבון יוכל לעזור

אם אתם בעלי עסקים, באמצעות רואה החשבון תוכלו להגיש דוחות שנתיים למס הכנסה, לבדוק את שיעורי החבות ואף להתעדכן בנוגע להטבות במס, זיכויים או ניכויים שחלים לטובתכם. אך גם אם הנכם שכירים אתם חייבים במיסוי על עניינים שונים וגם בהם יכולים לחול הטבות, ניכויים וזיכויים. כך למשל, בתחום מכירת הדירות ובבואכם לביצוע תשלום מס שבח – כדאי להתעדכן בהטבות או פטורים במס הניתנים לחלק מן המוכרים. רואה החשבון יוכל לשמש יועץ מס שבח בעניינכם, להגיש בקשות שונות, לבדוק את החבות או את התשלום שביצעתם באופן מקיף ולדאוג לכך שסכומי התשלום יהיו נמוכים ככל שניתן.

באמצעות רואה החשבון המשמש לכם כיועץ מס, ניתן לבצע תכנון מס נכון ויעיל במסגרת קבלת שירות מקצועי ומיומן שיגרום לחיסכון משמעותי במס, גם אם אינכם בעלי נכסים, הון או עסקים כלשהם.

זקוקים לסיוע ולהכוונה בכל הקשור לענייני המיסוי? מבולבלים מהתשלומים השונים שאתם נדרשים וחשוב לכם לעשות קצת סדר בבלאגן, בין אם אתם פונים באופן פרטי ובין אם במסגרת בית העסק שלכם? משרד רואי החשבון בן-שמואל, הוא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לתיאום פגישה ולמידע נוסף על שירותי המשרד, התקשרו לטלפון: 03-5611891

תוכן עניינים
צרו קשר עימנו
בן שמואל | משרד רואי חשבון בתל אביב | רואה חשבון תל אביב | רואה חשבון בתל אביב
פעם ראשונה פה?
איך זה קורה אצלינו?
התחלת התהליך ואיסוף נתונים
התחלת התהליך ואיסוף נתונים
ביצוע סימולציה עם מומחה
ביצוע סימולציה עם מומחה
מעבר מקיף על כל הנתונים
מעבר מקיף על כל הנתונים
קבלת הצעה משתלמת
קבלת הצעה משתלמת
מה אומרים עלינו?
אני עובד מול עשרות, אם לא מאות ספקים, יועצים וחברות ליווי - השירות שקיבלתי מעת רצון בע"מ התעלה הרבה מעל למצופה, והרבה מעל למה שאני נתקלתי בו ביום יום .
מקסים
הכל מדולר
5/5
מקצוענים! לא יודע מה הייתי עושה בלעדיהם!
אליאור
תל אביב
5/5
החבר'ה מעת רצון בע"מ מקצוענים אמיתיים. כל מילה נוספת מיותרת - ממליץ בחום.
אביעד
לוי-אטינגר-נקדימון עו"ד
5/5
שמחתי מאוד לקבל שירות מקצועי ואדיב מהמומחה.
דליה
רעננה
5/5
הצוות, בראשות שי - נתנו לי מהרגע הראשון את ההרגשה שאני בידיים טובות.
שחף
הדיה בע"מ
5/5
יש לכם שאלה? נשמח לסייע
כמות העובדים: *
מה השם שלך? *
מה מספר הטלפון שלך? *

לחיצה על כפתור "התחל בתהליך" מהווה את הסכמתך להעברת פרטיך לגופים המומלצים של "עת רצון בע"מ", "קבוצת בן שמואל רואי חשבון" ולתנאי השימוש באתר. קראת והבנת את תנאי השימוש באתר ומדיניות הגנת הפרטיות של החברה והם מקובלים עליך.

נשמח לעזור!
שלחו הודעה ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם
מה השם שלך? *
מה מספר הטלפון שלך? *
בעת לחיצה על כפתור " חזרת נציג" הינך מאשר/ת בזאת לבן שמואל רואי חשבון לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י שליחת מייל חוזר.