השקמה 2, אזור
03-5611902
בן שמואל | משרד רואי חשבון בתל אביב | רואה חשבון תל אביב
האם אתם משלמים יותר מידי למס הכנסה?

האם אתם משלמים יותר מידי למס הכנסה?

אנשים פרטיים, בעלי עסקים וגורמים כלכליים כאחד, זקוקים לידע רב בנוגע להתנהלות מול מס הכנסה. בעוד מערכת החוקים סבוכה ולעתים אף בלתי מפורשת, מתקשים האזרחים לדעת בעצמם מהו שיעור המס שעליהם לשלם, דבר שעלול לייצר תשלומים מנופחים בטעות או בלבול רב בכל הנוגע לסכום הסופי. על כן חשוב שלא לבצע חישוב מס באופן עצמי, אלא להיעזר ברואה החשבון שיבצע זאת עבורכם.

הטבה, פטור, ניכוי וזיכוי? רואה החשבון יוכל לעזור

אם אתם בעלי עסקים, באמצעות רואה החשבון תוכלו להגיש דוחות שנתיים למס הכנסה, לבדוק את שיעורי החבות ואף להתעדכן בנוגע להטבות במס, זיכויים או ניכויים שחלים לטובתכם. אך גם אם הנכם שכירים אתם חייבים במיסוי על עניינים שונים וגם בהם יכולים לחול הטבות, ניכויים וזיכויים. כך למשל, בתחום מכירת הדירות ובבואכם לביצוע תשלום מס שבח – כדאי להתעדכן בהטבות או פטורים במס הניתנים לחלק מן המוכרים. רואה החשבון יוכל לשמש יועץ מס שבח בעניינכם, להגיש בקשות שונות, לבדוק את החבות או את התשלום שביצעתם באופן מקיף ולדאוג לכך שסכומי התשלום יהיו נמוכים ככל שניתן.

באמצעות רואה החשבון המשמש לכם כיועץ מס, ניתן לבצע תכנון מס נכון ויעיל במסגרת קבלת שירות מקצועי ומיומן שיגרום לחיסכון משמעותי במס, גם אם אינכם בעלי נכסים, הון או עסקים כלשהם.

זקוקים לסיוע ולהכוונה בכל הקשור לענייני המיסוי? מבולבלים מהתשלומים השונים שאתם נדרשים וחשוב לכם לעשות קצת סדר בבלאגן, בין אם אתם פונים באופן פרטי ובין אם במסגרת בית העסק שלכם? משרד רואי החשבון בן-שמואל, הוא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לתיאום פגישה ולמידע נוסף על שירותי המשרד, התקשרו לטלפון: 03-5611891

צרו קשר עימנו
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם:

לקוחות יקרים,

לנוחיותכם, אתם מוזמנים להוריד את האפליקציה שלנו מחנות האפליקציות.

לחצו על הסוג המכשיר שלכם: