השקמה 2, אזור
03-5611902
בן שמואל | משרד רואי חשבון בתל אביב | רואה חשבון תל אביב
בעלי עסק? כך תדעו כמה החברה שלכם שווה:

בעלי עסק? כך תדעו כמה החברה שלכם שווה:

אתם עובדים קשה סביב השעון ורוצים לקבל מהעסק שלכם גם תחושת סיפוק, גם תחושת ערכיות וגם תזרים מזומנים גבוה והצלחה כלכלית. מה שמביא אתכם לבדוק כעת – כמה העסק שווה?

כאשר מדובר על הערכת שווי חברה, לא מתייחסים לכמה היא פופולרית במשק, אלא בכמה כסף היא נמדדת. מדוע? כדי לסקור את פוטנציאל השוק במסגרת השירות והמוצרים שאתם מספקים, כדי להכין תכניות עסקיות למען ביצוע מטרות שונות בעתיד הרחוק או הקרוב, בניית חוות דעת שתוכל להיות מוגשת לרשויות במצבי סכסוך או תביעות שונות חלילה וגם בדיקת נאותות כלכלית שבוחנת סיכונים עסקיים או פיננסיים, הערכת שווי של עסקה ואיתור איומים אסטרטגיים.

מדידת הערכת שווי חברות מתבצעת פעמים רבות גם כאשר שוקל בעל החברה פרישה, מכירת אחוזים, השקעה באינטרסים מסוימים ועוד. אם לא ימצא שווי הביזנס בידי בעל החברה, הוא יסתכן בעסקה זולה שהייתה יכולה להניב לו הרבה יותר, אם רק היה יודע כמה החברה שלו באמת שווה.

איך זה נעשה בפועל

אז, כיצד מתבצעת הערכת שווי של חברה?

מבחינה מספרית, כל עסק קיים שווה לסך הכנסותיו. חלק מהכנסות אלה מתקיימות היום וחלקן יתקיימו בעוד כמה שנים. וכאן נכנס לפעולה ה'היוון', כלומר, המרת צפי השווי העתידי להכנסות שהיו מתרחשות כיום, נוסף על הקיים. נוסחאות ונתונים שהומצאו לשם כך ותוכלו להיעזר בהם באמצעות רואה החשבון שלכם, יבחנו את ביצועי העסק ורווחיו עבור כל שנה בנפרד ויציגו לכם את הנתונים. ירידת ערך פירושה סיכון גבוה ועליית ערך פירושה "אור ירוק" לביצוע מהלכים עסקיים. ניתן לבצע הערכת שוי חברה בכל עת כדי לבדוק אפשרות להשקעות, רכישות, מיזוגי חברות או פיצול חברות, בדיקת כדאיות ועוד.

מעוניינים בהערכת שווי חברה ומחפשים כתובת מנוסה ומקצועית, שתוכל לספק לכם את המידע הזה? משרד רואי החשבון בן-שמואל, הוא הכתובת הנכונה לפנות אליה. ליצירת קשר ולתיאום פגישה במסגרתה תקבלו את התשובות לכל השאלות ולמידע נוסף התקשרו לטלפון: 03-5611891

צרו קשר עימנו
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם:

לקוחות יקרים,

לנוחיותכם, אתם מוזמנים להוריד את האפליקציה שלנו מחנות האפליקציות.

לחצו על הסוג המכשיר שלכם: