השקמה 2, אזור
03-5611902
בן שמואל | משרד רואי חשבון בתל אביב | רואה חשבון תל אביב
אפשרויות מימון מומלצות לעסקים ותיקים וחדשים

אפשרויות מימון מומלצות לעסקים ותיקים וחדשים

בעל עסק הוא אדם שמאמין במלאכתו, אוהב אותה והיא פעמים רבות משמשת מהות אישית עבורו. אך בעל העסק מעצם היותו מומחה בתחום מסוים, לא תמיד בקיא בעניינים הטכניים העומדים מאחורי הקלעים כמו תנאי הייצור, הסכמים וחוזים, גיוסי כספים או תלות טכנולוגית. בכל המקרים הללו, זקוק בעל העסק לתזרים מזומנים כדי להתנהל מבלי לעצור את צמיחתו או התפתחותו העסקית. ניתן להיעזר לשם כך בגורם מקצועי: משרד רואי חשבון מנוסה המספק ייעוץ בנוגע לשירותי מימון לעסקים, תוך תמיכה וליווי לאורך כל התהליך ובשילוב מתן כלים ופתרונות שמתאימים אישית לעסק.

קבלת המימון לצורך פיתוח ושכלול עסקי יכולה להתבצע במספר אפשרויות, כאשר הגדולה שבהן היא עדיין הבנק. חשוב לציין כי פתרונות מימון לעסקים קיימים מטעם גופים רבים כמו חברות מימון שונות הקיימות בשוק, אך רואי חשבון מומחים בתחום, יוכלו לסייע לכם לקבל את המימון בריבית נמוכה ובמספר דרכים אפשריות.

אז מהם פתרונות המימון שמציעות חברות המימון והבנקים?

  • קרנות מדיניות שנועדו לעודד צמיחה עסקית בקרב עסקים ויזמויות בעלי פוטנציאל כלכלי גבוה, מעניקות הלוואה בערבות המדינה.
  • חברות ביטוח המעניקות מימון בתנאים נוחים עבור כל מטרה עסקית אפשרית
  • בנקים המעניקים מימון בתנאים מוגדרים ובהתאם לגובה הבקשה מאת הלקוח.
  • קרנות פילנטרופיות שאפשר להגיש דרכן מועמדות לבקשת מימון ולקבל סכום התחלתי שהקרן תקבע.

יועץ מימון איכותי ידע להשיג את סכומי הכסף להם אתם נדרשים ובריבית הנמוכה ביותר.

לייעוץ מקצועי לחצו כאן

"הזמן הטוב ביותר לתקן את הגג הוא בקיץ" אל תמתינו ליום בו המחנק הכלכלי יריץ אתכם לבנקים בתחינה למימון. קחו מימון זול כבר כהיום, כשאפשר.

רוצים לקדם את העסק שלכם אבל מתקשים למצוא את הכסף לעשות זאת בעצמכם? במקרים כאלה כנראה שמימון חיצוני הוא הפתרון הנכון עבורכם. איזה מסלול מימוני לבחור ומה חשוב לדעת על כל זה? משרד רואי החשבון בן-שמואל, הוא הכתובת הנכונה לפנות אליה והמקום שיעזור לכם לעשות קצת סדר בבלאגן. לתיאום פגישה ולמידע נוסף על שירותי המשרד, התקשרו לטלפון: 03-5611891

צרו קשר עימנו
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם:

לקוחות יקרים,

לנוחיותכם, אתם מוזמנים להוריד את האפליקציה שלנו מחנות האפליקציות.

לחצו על הסוג המכשיר שלכם: